Úvod Aktuality Piliere Krajinského mosta sú v zlom stave. Rekonštrukcia by nemala výrazne zasiahnuť...

Piliere Krajinského mosta sú v zlom stave. Rekonštrukcia by nemala výrazne zasiahnuť dopravu

REKLAMA

Rekonštrukcia Krajinského mosta, týkajúca sa pilierov, by mohla začať už cez letné prázdniny. Doprava by nemala byť výraznejšie obmedzená a práce by mali byť ukončené do piatich mesiacov genius education textbooks. Rekonštrukcia čaká aj most v Hlohovci. Od júla na ňom bude platiť zákaz prejazdu automobilov nad 12 ton. Samotné sanačné práce sa plánujú na rok 2020 Yonsei University program.

Kraj rekonštruoval a rozšíril vrchnú časť mosta v roku 2014 빨간약 다운로드. Už vtedy sa vedelo, že v zlom stave sú aj piliere a treba ich sanovať. O rekonštrukcii častí mosta pod vodou sa hovorí od roku 2016 언터처블 영화 다운로드. Župe sa ňu podarilo získať peniaze z eurofondov, ale čas sa naťahuje pre komplikácie vo verejnom obstarávaní. Musela preto predlžovať zmluvu o možnosti čerpania prostriedkov. 

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza donaskova sluzba

Podľa informácií od vedenia TTSK v súčasnosti bolo ukončené a následne aj schválené verejné obstarávanie na výber dodávateľa stavebných prác Two Heart2. V priebehu mesiaca jún 2019 by mala byť podpísaná zmluva o dielo s dodávateľom  a mali by začať aj stavebné práce.

Práce by mali byť ukončené do 5 mesiacov od podpísania zmluvy 청년경찰 다운로드. Špecifikácia postupu prác, použitú technológiu prác a časový harmonogram bude možné konkretizovať po podpise zmluvy.

„Rekonštrukcia Krajinského mosta  bude pozostávať z komplexnej sanácie spodnej stavby a časti nosnej konštrukcie, čím sa obnoví stavebno-technický stav turbo vpn. V rámci rekonštrukcie spodnej stavby mosta sa reprofilujú časti mostovky v hlavnom mostnom poli, spodnej strany mostovky medzi krajnými pozdlžnikmi, oblúky nosnej konštrukcie vo vedľajších poliach, piliere a krajné podpery hlavného mostného poľa 쥐가 백마리 다운로드. Poškodenia väčšieho rozsahu sa dobetónujú, trhliny a praskliny sa zainjektujú. Drenážou sa odvodnia zásypy v krajných oporách,“ informoval župan Jozef Viskupič 정령왕 엘퀴네스 다운로드.

„Rekonštrukcia bude prebiehať bez uzávierky a potreby náhradnej dopravy počas stavebných prác, prípadne len s čiastočným dopravným obmedzením v podobe uzávierky jedného jazdného pruhu alebo regulácie dopravy prenosnou svetelnou signalizáciou 취영롱 다운로드. Čiastočná uzávierka mosta (svetelná signalizácia) bude len vo výnimočnom prípade, ak by si to vyžiadala použitá technológia na spodnej časti mosta, či prípadný žeriav na prenesenie bremien a podobne,“ povedal J. Viskupič. Týmto vyjadrením dementoval správy o tom, že most by mal byť čiastočne uzavretý počas celej doby rekonštrukcie.

-th- Foto: -ad-

REKLAMA