Úvod Aktuality Kúpele predstavili nové wellness centrum v Irme a zrekonštruovaný bazén Thermie

Kúpele predstavili nové wellness centrum v Irme a zrekonštruovaný bazén Thermie

REKLAMA

Kúpele Piešťany predstavili zástupcom cestovných kancelárií a novinárom v pondelok 17. júna nové Wellness centrum v Irma Health Spa a zrekonštruovaný vonkajší bazén hotela Thermia Palace 링크티비 다운로드. Podľa obchodného riaditeľa Petra Hlaváča preinvestovala spoločnosť počas sedemmesačnej dostavby a rekonštrukcie 4 milióny eur.

Budovu Irmy museli rozšíriť pre dostavbu vnútorného bazéna o rozmeroch 18 x 5,5 m, ktorý chýbal predovšetkým štandardu päťhviezdičkového hotela Thermia Palace 묵향 32 txt 다운로드. Hĺbka bazénu je 1,2 m a jeho teplota 30-32 °C. Pribudla tiež vírivka s rozmermi 4,85 x 5,5 m, ktorá má vodu s teplotou 36°C. 

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici

Súčasťou wellness centra je tiež saunová časť s fínskou, parnou a infra saunou 한글 무설치 다운로드. Hostia tu nájdu tiež zážitkovú sprchu, ktorá vydáva zvuky tropickej búrky (viď FB video). 

Autormi projektu realizácie sú architekti Maroš Varga a Christian Hoppe (Rakúsko) 라이덴 다운로드. Dizajn a zariadenie realizovala Nathalie Rottenburg zo Španielska. Tá sa postarala  aj o vitráže na strope nad bazénom, ktoré sa nesú v dobovom duchu ostatných častí komplexu Download the daredevil game Rhythm.

V priestore zostal zachovaný historický ušiak, ktorý tvorí zaujímavú dekoráciu moderného wellness centra. Zaujímavým prvkom je tiež podsvietená stena z kamenných platní Yomiri Nisekoi.

Bazény sú napustené termálnou, teda teplou vodou. Minerálnu sírnu vodu nie je možné podľa Petra Hlaváča využívať vo wellness, pričom nie je vhodná predovšetkým pre pobyt detí, ale rovnako nepôsobí dobre ani na technológie 일본 추리 소설 다운로드.

Zrekonštruovaný vonkajší bazén Thermie Pallace má 255 m2, hĺbku 1,3-1,6 m a telotu 34-36 °C. K pohodlnému celoročnému využívaniu má slúžiť vyhrievaná dlažba okolo bazéna 친일 인명 사전 다운로드.

Na priestorom welnness centra boli vybudované ďalšie izby a apatmán, ktoré rozšíria kapacitu hotela Thermia Palace.

Zariadenia sú určené predovšetkým klientom päťhviezdičkovej Thermie Goddess of Athena War. Verejnosti bude nové wellness centrum sprístupnené len obmedzene. 


Text a foto_ -th-

REKLAMA