Úvod Aktuality Piešťanské rodiny si môžu užiť svoj deň už túto nedeľu

Piešťanské rodiny si môžu užiť svoj deň už túto nedeľu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanské Centrum pomoci pre rodinu tento rok prvý raz organizuje Deň rodiny, čím sa v tomto roku pripája k tridsiatim ďalším slovenským mestám a obciam winhex 다운로드. Deň rodiny bol Valným zhromaždením OSN vyhlásený a stanovený na 15. máj v roku 1993, na Slovensku si ho pripomíname od roku 2008.

V Piešťanoch sa jeho oslava uskutoční v nedeľu 23 glass ball mp3. júna v areáli Cirkevnej spojenej školy na ulici Pod Párovcami. Cieľom podujatia je vyzdvihnúť hodnotu rodiny a vytvoriť priestor na stretnutia, spoznanie sa a príjemný čas pre rodiny itus ingang computer.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Podujatie je organizované pod záštitou primátora Piešťan Petra Jančoviča v spolupráci s Farnosťou sv. Štefana kráľa a Cirkevnou spojenou školou Free Matrap. O 9.00 h bude svätá omša s procesiou v Kostole sv. Štefana. Po jej skončení sa v kostole uskutoční Husľový koncert „Music no limit“ pod vedením Ernesta Dömeho a vystúpenie žiakov Cirkevnej spojenej školy v Piešťanoch 나눔명조 다운로드.

Program pokračuje popoludní

Poobede pokračuje program od 14.00 v areáli Cirkevnej spojenej školy príspevkom Exallievov Don Bosca, predstavením Spojenej školy v Piešťanoch, koncertom rodiny Hlbockých source of html. Svoju šikovnosť ukážu malí hasiči z Dobrovoľného hasičského zboru z Banky, policajti priblížia svoju prácu. Pripravené sú aj rôzne hry, súťaže a dielničky, aranžovanie kvetov, maľovanie na tvár, skákací hrad, trampolína, prezentácia organizácií pracujúcich s rodinami, deťmi a mládežou Power Mill 2012 Download. Svoju ponuku priblížia aj stredné školy pôsobiace v okrese Piešťany. Pre návštevníkov Dňa rodiny je pripravené rovnako občerstvenie Seongju video.

Srdečne pozývame rodičov s deťmi. Pre každú mamu a otca máme pripravený malý darček. Ani deti neobídu naprázdno. Rodinky, ktoré sa odfotia v našom originálnom fotokútiku, majú navyše vďaka podpore Domu umenia v Piešťanoch a ďalších darcov možnosť zúčastniť sa fotosúťaže a vyhrať vstupenky na kultúrne podujatia a iné zaujímavé ceny Windows 10 .net framework 3.5.

Centrum pomoci pre rodinu v Piešťanoch so sídlom na Poštovej 1 už tretí rok poskytuje poradenstvo, organizuje kurzy Manželské večery, spolupracuje na predmanželských prípravách a voľnočasových aktivitách pre deti spolu s farnosťami, jezuitmi, materskými centrami a charitou Healthcare.

Lucia Drábiková, riaditeľka pobočky Centra pomoci pre rodinu v Piešťanoch

REKLAMA