Úvod Aktuality Na volebných kandidátkach do parlamentu aj Piešťanci a ľudia z regiónu

Na volebných kandidátkach do parlamentu aj Piešťanci a ľudia z regiónu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Do parlamentných volieb, ktoré sa uskutočnia budúci rok 5. marca, podalo svoje kandidátske listiny spolu 23 politických strán, hnutí a jedna koalícia 울티마온라인 다운로드. Medzi tými, ktorí sa rozhodli uchádzať o priazeň voličov a kandidovať za poslanca do Národnej rady Slovenskej republiky sa objavili aj viacerí obyvatelia Piešťan a okolia Rune's Children. Na najvyššom mieste medzi všetkými je lekár Alan Suchánek, ktorý sa na kandidátke OĽaNO – Nova nachádza na druhom mieste. 

Na 10 민물장어의 꿈 다운로드. miesto volebného zoznamu Slovenskej národnej strany sa dostala advokátka Magdaléna Kuciaňová z Moravian nad Váhom. Vysoko sa umiestnil aj súčasný viceprimátor Piešťan Michal Hynek, ktorý je v strane Borisa Kolára Sme rodina na 12 Tomb Raider. mieste. Ďalej sa medzi kandidátmi, ktorých sa nám podarilo nájsť medzi už zverejnenými menami, objavili napríklad lekár Peter Ottinger za SDKÚ – DS, podnikateľ Samuel Vavrík za stranu SIEŤ, ekonóm Andrej Klapica za Kresťansko demokratické hnutie, politológ Erik Bojničan za Most – Híd, prednosta Okresného úradu Igor Nicák za Smer – SD, podnikateľ Peter Hasa z Trebatíc za SNS a za Ľudovú stranu Naše Slovensko kandiduje mestský policajt Stanislav Drobný 세븐나이츠 누적 다운로드. Náčelník mestskej polície Marcel Mihalik kandiduje za OĽaNO – Nova.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Kandidačnú listinu spolu s volebnou kauciou 17 000 euro v termíne podali Slovenská národná strana (SNS), Sloboda a solidarita (SaS), Most-Híd, VZDOR-strana práce, Maďarská kresťanskodemokratická aliancia (MKDA), Šanca, KDH, Smer-SD, Sme Rodina, Ľudová strana – naše Slovensko, SDKÚ-DS, TIP, Sieť, Komunistická strana Slovenska (KSS), Strana moderného Slovenska (SMS), Strana maďarskej komunity (SMK), SKOK, Odvaha – veľká národná a proruská koalícia, Prosperita Slovenska (lídrom kandidátky by mal byť Ľudovít Kaník), OĽaNO-NOVA, Priama demokracia, Strana zelených Slovenska a koalícia Spoločne za Slovensko (Nový parlament, Právo a spravodlivosť a Slovenská ľudová strana). Kandidačnú listinu podalo aj HZDS – Hnutie za demokratické Slovensko, ale nakoľko jeho zástupcovia odmietli zaplatiť kauciu strana do volieb 2016 pravdepodobne nepôjde ms Office 2016. Predpokladaný rozpočet na organizačno-technické zabezpečenie volieb sa pohybuje vo výške 10 700 000 eur.

-lt/Foto: archív th-

 

 

 

 

REKLAMA