Úvod Aktuality Zuckmann Villa získala ocenenie Signet Garant Quality

Zuckmann Villa získala ocenenie Signet Garant Quality

REKLAMA
Esesko

Piešťanská Zuckmann Villa dostala počas mikulášskeho víkendu netradičnú nádielku v podobe ocenenia Signet Garant Quality od magazínu Indrive 맥 os 모하비 다운로드. O udelení tejto prestížnej ceny, ktorú dostáva ubytovacie zariadenie len na rok, rozhodla porota v zložení hotelierka Iveta Pupišová, cestovateľka Alex Kováčová, spevák Robo Papp a kameraman Juraj Trstenský. 

12313793_1100838346602221_6468443306708303396_n

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

O ocenení Signet Garant Quality sa vyjadruje Indrive magazín takto:  „Informuje o tom, že zariadenie bolo podrobené odbornej kontrole a splnilo požadované kritériá na jeho udelenie, to jest má vynikajúce služby, ústretový prístup ku klientovi a ešte niečo naviac Lune's Pharmacy. Garant Quality oceňuje vysokú a nadštandardnú kvalitu vo svojej kategórii, konfrontovanú s Vyhláškou o kategorizácii ubytovacích zariadení, prezentáciu hotela a PR, zameranie prevádzky, štýl, originalitu, hodnotenie personálu – odbornú znalosť, orientáciu na klienta, vytvorenie zážitku pre klienta – wow efekt. Ak prevádzka spĺňa všetky tieto kritériá, niet pochýb, že si zaslúži ocenenie a čoraz viac usmiatych zákazníkov.“

Garant Quality nemožno získať na objednávku alebo podnet zariadenia, nedá sa kúpiť 7-zip. „Zariadenia vyberá a navrhuje odborná komisia, ktorá následne informuje zariadenie. Všetci členovia hodnotiteľskej komisie posudzujú prevádzku individuálne a na udelení certifikátu sa musia jednohlasne zhodnúť jsp url image. Ak ani jeden člen komisie nemá námietku, prevádzke je udelený Signet certifikát a nálepka, ktorou sa môže prezentovať pred svojimi zákazníkmi sapjco3.dll 다운로드. Aby bolo hodnotenie a odporúčanie vždy aktuálne a prevádzky udržiavali vysokú úroveň služieb aj naďalej, Signet – Garant Quality môže ocenené zariadenie používať maximálne jeden rok od udelenia,“ uvádza stránka slovaklinesmagazin.sk Sheed it twice.

-lt/Zdroj: In drive magazín, slovaklinesmagazin.sk/Foto: facebook

REKLAMA