Úvod Aktuality Editorial: Týždeň na PNkách (44)

Editorial: Týždeň na PNkách (44)

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Október sa tento týždeň prehupol do novembra, za nami sú viaceré zaujímavé udalosti, krásne slnečné počasie a predĺžený víkend. Ak ste náhodou nemali čas, venovať sa spravodajstvu a chcete sa v skrátenej podobe dozvedieť o tom, čo sa udialo počas uplynulých dní, v ďalšom nedeľňajšom editoriale sa o všetkom dočítate 령 제로 다운로드. Ak si kliknete na farebne odlíšený text, spomenutý článok sa vám zobrazí celý a môžete si o tom, čo vás zaujalo, prečítať podrobnejšie.

IMG_6203_resize

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Najviac udalostí sme už tradične zaradili do rubriky Aktuality 반디집x 다운로드. Pri Priori začala výstavba ďalšej etapy cyklotrasy, ktorá bude hotová už o 32 dní a cyklistom a chodcom uľahčí presun medzi ulicami Teplická a Andreja Hlinku. Informovali sme vás o ukončení pracovného pomeru Mestského úradu s doterajšou prednostkou Dášou Rehákovou webtoon satoon. Dôvod k tomuto kroku bolo podľa vyjadrenia radnice zistenie viacerých vážnych pochybení a porušení zákona zistených hlavným kontrolórom mesta. Prednostka ale uviedla, že odchádza na vlastnú žiadosť.

CCHBC_Luka

V stredu sme písali o drogovom záťahu v Hlohovci, pri ktorom boli zadržaný muž a žena z Hlohovca a zaistených viac ako 430 dávok metamfetamínu Javascript forced download. Obaja boli za drogovú trestnú činnosť stíhaní už v minulosti a momentálne im hrozí trest odňatia slobody v rozmedzí 3 až 10 rokov. Smutná správa prišla vo štvrtok z Lúky, kde Coca-Cola ukončí výrobu a o prácu má prísť až 107 ľudí. Veľmi vás zaujal článok o kríku, ostrihanom do podoby Halloweenskej dyne, z ktorej sa nakoniec vykľula podobizeň Mareka Hamšíka novel Guest.

IMG_8289V piatok sme priniesli správu o ankete na stránkach mesta, týkajúcej sa rozpočtu. Obyvatelia mesta v nej môžu do 15. novembra vyjadriť svoj názor na to, čo považujú za priority pre rok 2016.  Okrem toho sme pomáhali pri hľadaní zatúlaného drona, ktorého našli žiwelláci na Červenej veži Free call of duty download. Zaujala vás tiež správa o tom, že firme Eurovia SK, ktorá realizuje výstavbu parkovacích miest pri Diplomat aréne, sa podarilo vyhrať zákazku za 57 139 eur v elektronickej aukcii o 15 centov.

Diplomat aréna (6)IMG_7600_resize
Piešťanskí športovci majú za sebou tiež mimoriadne náročný týždeň 수련충 다운로드. Prvú prehru utŕžili naši hádzanári, ktorí po vyrovnanom zápase neuspeli na pôde Martina. Basketbalistky zase podľahli po vyrovnanom prvom polčase tureckému tímu Aski z mesta Adana Greatest King of DodonPachi. Vo štvrtok sme sa stretli s rugbistami, ktorí absolvovali posledný tréning pred dnešným turnajom a v rozhovore s Filipom Kráľom sme sa okrem iného dozvedeli, ako rugby v Piešťanoch začínalo, kto tvorí súčasný káder i aké sú plány do budúcnosti.

IMG_8111_resize

Informovali sme tiež o Magura Cupe 2015, ktorého sa minulú sobotu zúčastnilo na štadióne PFK 5 tímov, ktoré vznikli zlúčením mužstiev Hilton, Slovan, Thermal, FKF Mustang a FCD Manchester 기획안 양식 다운로드. Hráči si na ňom pripomenuli časy Malej Piešťanskej Futbalovej Ligy.

fotka 11Kultúrne udalosti týždňa sa točili okolo skupín, ktoré vystúpia na budúcoročnom Topfeste. Okrem skupiny Puddle of Mudd sa návštevníci tohto rockového podujatia môžu tešiť aj na Kabát, Wanastowi Vjeci, Horkýže slíže, Desmod či kapelu Chinaski qt creator 다운로드. Ešte v pondelok sa v KSC Fontáne konal XII. ročník medzinárodného festivalu detí a mládeže s názvom Jesenná rozprávka Európy.

IMG_6594_resize

žlčníkovýDobrá správa prišla z Trenčianskej pôrodnice, kde sa na čelo kliniky opäť postavil skúsený odborník Peter Kaščák potom, čo bol v ešte v júli odvolaný kvôli natáčaniu videoklipu skupiny Karpatské chrbáty. Koktail ďalej priniesol reportáž z prvých piešťanských zabíjačkových hodov, ktoré sa tešili medzi obyvateľmi veľkému záujmu. Ľudia si pochutili na typických zabíjačkových špecialitách, napríklad oškvarkoch, zabíjačkovej kaši, jaterniciach, ale aj 50 litroch gulášu a kapustnice. Podujatie urobilo radosť Tandem sport club for disabled z Veľkého Bielu, pretože výťažok 150 eur putoval na zakúpenie lyžiarskej výstroje.

IMG_6251_resizeV rubrike história sme vám včera priniesli zaujímavý článok o osude kyslíkovej nádrže, ktorá je momentálne vystavená Pod kolonádou i o tom ako sa zo zostreleného amerického bombardéru dostala až do Piešťan.

Dnes nás od 12:00 čaká na štadióne PFK historicky prvý turnaj v rugby v Piešťanoch a o 14:00 si v komunitnom centre Žiwell môžete vyskúšať falošný patchwork.

-lt-

REKLAMA