Úvod Šport Na bicykli od Kolonádového mosta až po Kysuce

Na bicykli od Kolonádového mosta až po Kysuce

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Každý domáci cyklista pozná chodník pri potoku Dubová alebo kolokruh okolo Sĺňavy. Ale z Piešťan sa dá na bicykli dostať aj oveľa ďalej aac 코덱.

[singlepic id=14535 w=320 h=240 float=left]Najdlhším súborom vyznačených trás je Vážska cyklomagistrála 디알도스 다운로드. Spája Južné Slovensko, Stredné a Horné Považie s Kysucami a zároveň je napojením na český systém cykloturistických trás. Označená je však až v úseku Piešťany – Žilina ldplayer. Začína pri Kolonádovom moste a pokračuje popri Vážskom kanále smerom na Hornú Stredu, míňa Brunovce, Beckov a ďalšie obce. Z Trenčína pokračuje ďalej smerom na Žilinu 피닉스 다운로드. Celková dĺžka je okolo 250 kilometrov a po ceste sa nachádza niekoľko hradov a zámkov a ďalších atrakcií.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Vážska cyklomagistrála má za obcou Považany napojenie na Kopaničiarsku 마이크로소프트 공식 다운로드. Tá pokračuje cez Čachtice a Višňové až do Starej Turej, Myjavy a Senice. Pamiatky, ktoré po ceste stojí za to vidieť, sú napríklad Čachtický hrad, Husitská veža na cintoríne v Starej Turej alebo Múzeum slovenských rád v Myjave qlab 다운로드.

[singlepic id=17170 w=320 h=240 float=right]Na Malokarpatskú cyklomagistrálu je najlepšie napojiť sa v Krakovanoch a vybrať si smer 오늘은 가지마 다운로드. Na sever sú obce Očkov, Podolie, Častkovce a Čachtice. Východné úpätie Malých Karpát ponúka množstvo prírodných aj historických zaujímavostí 국민은행 로고 다운로드. Opačným smerom sa dostanete cez Vrbové, Chtelnicu, Trstín, Plavecký Peter, Rohožník, Kuchyňu a Pernek až do Vysokej pri Morave. Práve tam totiž končí 128 km cyklotrasa, na ktorej leží kláštor Katarínka, Pamätný dom Mórica Beňovského, synagóga a hrady Dobrá Voda, Čachtice a Plavecký hrad Open water download.

Krátke, jednorázové výlety sa dajú z Piešťan robiť na Kostelec (z Kolonádového mosta po modrej), potom ďalej cez Starú a Novú Lehotu na Bezovec Download chrome videos on your phone. Vytrvalejší môžu za jeden deň prejsť až na Topoľčiansky hrad.

Autor: mp

REKLAMA