Úvod Aktuality Pripravte sa na dopravné obmedzenia, začala sa rekonštrukcia cesty I/61

Pripravte sa na dopravné obmedzenia, začala sa rekonštrukcia cesty I/61

REKLAMA

Dlho očakávaná oprava Žilinskej a Bratislavskej cesty už odštartovala. Nový povrch dostane vozovka v úseku od parkoviska pri Kauflande po križovatku s Vrbovskou cestou/Ulicou Dominika Tatarku a tiež v úseku od križovatky Mojmírova – Hoštáky po Domkársky rad. Stavebné práce by mali byť ukončené 16 원산지관리사 기출문제 다운로드. septembra, bude to však závisieť aj od počasia.

[singlepic id=34339 w=320 h=240 float=left]V prvej etape frézuje dodávateľ stavby firma Alpine Slovakia povrch vozovky od križovatky Žilinská – Mojmírova po križovatku Žilinská – Kláštorská 안드로이드 자막 다운로드. Rovnaké práce by mali začať v pondelok 3. septembra na Bratislavskej, v úseku od Kauflandu po križovatku s Vrbovskou.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Knebl

„Frézovanie by malo prebiehať vždy v jednom pruhu 32비트 익스플로러. Najprv pravý pruh zo smeru od Trnavy na Nové Mesto a potom späť pravý pruh zo smeru Nové mesto na Trnavu,“ vysvetlil Ľuboš Hložka z obvodného úradu pre cestnú dopravu Guardian game.

Fréza v pohybe bude podľa jeho slov označená dopravným značením a premávka bude riadená vyškolenými pracovníkmi Free Windows xp. Pôjde iba o malé obmedzenia a po odfrézovanej ceste umožnia vozidlám pohyb.

Od 6. septembra, pri asfaltovaní vozovky, postupne uzavrú ulice, ktoré sú na rekonštruovanú cestu napojené 빌리진 다운로드. „Dĺžku ani termín jednotlivých uzávierok a obmedzení nie sme schopní dopredu určiť, všetko bude záležať od priebehu prác, počasia a podobne Paint 3D download. Odhadujeme, že to bude štyri a viac hodín pre jednotlivé dielčie úseky, ale tento údaj je iba orientačný, uzavretie môže trvať aj dlhšie,“ informoval Ľuboš Hložka Sublime Text3.

Podľa jeho slov je stále predmetom jednania prístup na Adam Trajan. Vozidlám tam pravdepodobne bude umožnený vjazd cez parkovisko pri Kauflande a na jednosmerný výjazd zo sídliska poslúži cesta za Kauflandom 발리에서 생긴일 다운로드. O týchto obmedzenia budú ešte úrady informovať.

Odľahčovacia trasa smerom od Nového Mesta nad Váhom na Vrbové vedie po uliciach Jánošíkova – Obchodná – Vrbovská, odľahčenie od Topoľčian smerom na Trnavu po uliciach Dlhá – Hlboká – Rekreačná 타임 패러독스 다운로드.

Text a ilustr. foto: Martin Palkovič

REKLAMA