Úvod Novinky Lucia Valová na ME v Belehrade ponaháňala staršie súperky

Lucia Valová na ME v Belehrade ponaháňala staršie súperky

REKLAMA

Na kanáli Ada Ciganlija v Belehrade sa v dňoch 22. až 25. júna 2017 uskutočnili majstrovstvá Európy juniorov a kategórie U23 v rýchlostnej kanoistike 빨간약 다운로드. Medzi 860 pretekármi z 37 krajín nechýbali ani reprezentanti Slovenska, ktorí dorazili do dejiska šampionátu v utorok popoludní. Počasie bolo mimoriadne horúce, teplomer ukazoval 36 stupňov Celzia v tieni, takže absolvovať v tomto horúcom počasí preteky nebolo vôbec jednoduché 언터처블 영화 다운로드. Do úzkeho výberu reprezentácie Slovenska sa nominovala aj Lucia Valová zo športového klubu KAJAK Moravany nad Váhom.

Naša mladá, len 15-ročná pretekárka, dostala šancu porovnať si výkonnosť s väčšinou 18 ročnými súperkami Two Heart2. Jej cieľom bolo dostať sa aspoň na jednej trati do A finále. Svoje očakávania naplnila už v sobotu, kedy na 200m v semifinále postúpila do finále z 1.miesta a na 500m trati postúpila z 2.miesta do A finále medzi 9 najlepších 청년경찰 다운로드. Svoje výkony ešte vygradovala v nedeľu priamo vo finále, keď na 200m trati skončila celkovo piata, len 2 desatiny za štvrtou Antiou Jacome zo Španielska turbo vpn. Lucka predviedla nádhernú jazdu a v Belehrade si vytvorila hneď 3 osobné rekordy. 500m trať jej podľa jej slov vôbec nevyšla a dopádlovala vo finále „až“ na 7.mieste 쥐가 백마리 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl

„Ako otec, ale aj ako predseda klubu KAJAK Moravany n/V, v ktorom preteká, som na ňu veľmi pyšný 정령왕 엘퀴네스 다운로드. Príprave obetovala veľmi veľa, absolvovala niekoľko sústredení. Denne dochádza vlakom po škole na tréningy do Trenčína a navyše tento rok ju čakali aj prijímačky na strednú školu, ktoré tiež zvládla výborne 취영롱 다운로드. Je to veľká bojovníčka. Má len 15 rokov, takže ak ju kanoe bude aj naďalej baviť, môže ešte veľa dokázať. V jej kategórii však konkurencia veľmi stúpla, nakoľko ženská C1 200m bude zaradená na Olympijské hry v Tokiu 국제시장 영어자막 다운로드. Sezóna však ešte nekončí a všetky dievčatá trénujú, aby sa pripravili čo najlepšie na vrcholné preteky. Lucku už o tri týždne čaká vrchol sezóny, ktorými sú Olympijské hry mládeže v maďarskom Gyori,“ uviedol Igor Valo predseda ŠK KAJAK Moravany nad Váhom iptime searcher.

„Veríme, že v príprave urobí všetko pre to, aby si z tohto podujatia priniesla aj svoj prvý veľký cenný kov. Bude to veľmi náročné, keďže vo finále môžu štartovať len 4 najlepšie lode, namiesto tradičných 9. Chcem sa na tomto mieste poďakovať aj jej trénerom, Jurajovi Homolovi, ktorý ju roky vedie, a s ktorým absolvovala celú zimnú prípravu a Mariánovi Ostrčilovi z VŠC Dukla Banská Bystrica, s ktorého tréningovou skupinou v DUKLE absolvovala takmer celú prípravu na vode,“ dodáva Igor Valo.

-ŠK KAJAK-

REKLAMA