Úvod Novinky Beh okolo hradu Tematín, opradeného povesťami o drakovi a nešťastnej láske, už...

Beh okolo hradu Tematín, opradeného povesťami o drakovi a nešťastnej láske, už túto sobotu

REKLAMA

Štvrtý ročník Behu okolo hradu Tematín sa uskutoční v sobotu 1. júla. Štartovať sa bude o 10.00 h z obce Modrovka (okres Nové Mesto nad Váhom) a pre bežcov je pripravená nová 14 a pol kilometrová trasa s miernejším, ale dlhším stúpaním next Girl Age Screensaver. Organizátori zvažujú viesť preteky priamo cez hrad, kde obyvatelia podľa povesti kedysi bojovali s drakom a chytili ho do pasce. Na hrade ostalo po ňom len prepadlisko Internet Explorer 8.0.


Bežci sa popasujú s prevýšením 469 metrov Dokuro apk. Trasa povedie okolo Ihelníka, ale naň sa bežať nebude, pôjde sa len popri po zvážnici na hrad Tematín a potom po značke späť do Lúky. Dá sa povedať, že až na posledný kilometer to bude krásny uzatvorený okruh s výhľadmi, borovicovým lesom a úzkymi rozprávkovými chodníčkami, kde blúdila dcéra šľachtica a spoznala mladého pastiera, ale nemohli byť spolu, lebo osud im neprial 사뿐사뿐 mp3 다운로드.
Pre víťazov v jednotlivých kategóriách sú pripravené vkusné trofeje. Po behu si tancu a spevuchtiví budú môcť zatancovať v miestnom „kulturáku“ na obecnom úrade Tea Story video. Súčasťou štartovného bude pivo alebo kofola po pretekoch a občerstvenie počas preteku na hrade Tematín.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Pre všetkých bežcov sú pripravené po dobehnutí pamätné medaile a ceny v tombole – každý pretekár dostane pri registrácii tombolový lístok Far East Broadcasting. Registrácia prebehne v Obecnom úrade obce Modrovka od 7.30 do 9.30 h. Viac informácii ako aj mapku trate, propozície a kontakt nájdete na www.horskybeh.sk windows vista.
Preteky sa konajú pri príležitosti 860. písomnej zmienky o obci Modrovka za podpory Trenčianskeho kraja.
Informácie o pretekoch: janka.benacka@gmail.com
TS

REKLAMA