Formula Future opäť na Siesta pláži

Začiatkom septembra sa konali posledné dve kolá série Majstrovstiev Slovenska Formula Future 2018 v Piešťanoch na Siesta pláži, ktoré organizovali kluby H2O motorsport Piešťany a SJ sport Malacky. Darilo sa na nich aj Piešťancom.

Pretekári si zmerali svoju pozornosť, zručnosť a rýchlosť nielen vo viazaní vodáckych uzlov, ale aj v jazde na gumenom motorovom člne, konkrétne v slalome a manévringu. Dvaja pretekári H2O motorsport Piešťany obsadili v slalome a aj v manévringu prvé miesto.

V kategórii ,,Delfín“: 1.miesto Nikolas Mikuliak, 2.miesto Ella Jung, 3.miesto Oliver Viktorín. V kategórii ,,Starší žiaci“: 1.miesto Jakub Veselý, 2.miesto Oliver Šíra, 3.miesto Barbara Nikolett Bazinská. V kategórii ,,Mladší žiaci“ reprezentovala Piešťany Nina Majerčíková, ktorá sa v slalome umiestnila na druhom mieste za Šimonom Jungom, tretí skončil Kristián Viktorín a v manévringu obsadila bronzovú priečku za prvým Kristiánom Viktorínom a druhým Šimonom Jungom.

Zdroj a foto: H2O MOTORSPORT PIEŠTANY