Úvod Šport Formula Future po koronaprestávke opäť na vodách Sĺňavy

Formula Future po koronaprestávke opäť na vodách Sĺňavy

V polovici júla sa na piešťanskej Sĺňave uskutočnilo I. kolo seriálu slovenského pohára Formula Future. Tieto preteky usporiadal Klub vodného motorizmu a vodných športov Piešťany (KVMVŠ) v priestore klubu pizzeria.

Zúčastnilo sa ho celkovo 17 pretekárov v troch kategóriách, pričom najskôr si súťažiaci zmerali sily vo viazaní 4 typov vodáckych uzlov a potom v jazde na gumenom motorovom člne medzi bójami redhat 다운로드. Síce počasie zo začiatku dňa vyzeralo nepriaznivo, nakoniec sa umúdrilo a dovolilo pretekárom vrhnúť sa do samotného preteku.

PN Taxi
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Buenos pizza  burger

Najmladšia kategória, trieda Delfín, absolvovala jazdu na gumenom člne s maximálnym výkonom 10 h.p. 울티마온라인 다운로드. V tejto kategórií sa z víťazstva tešila Ema Zámečníková, druhé miesto obsadil Jarko Baláž a tretie Lívia Balážová. Všetci traja víťazi sú z klubu KVMVŠ Piešťany Rune's Children.

Mladší žiaci jazdili tiež na člne s maximálnym výkonom 10 h.p. V tejto kategórií sa na najvyšší stupeň víťazov postavil Šimon Jung z klubu SJ Sport Malacky 민물장어의 꿈 다운로드. Druhé miesto obsadila Nina Majerčíková z klubu H2O Motorsport Piešťany a tretie Ella Jung z klubu SJ Sport Malacky.

V rámci kategórie starších žiakov sa jazdilo na člne poháňanom závesným motorom s maximálnym výkonom 15 h.p. Tu sa na prvom mieste umiestnil opäť Šimon Jung zo SJ Sport Malacky, na druhom mieste Oliver Šíra z klubu AŠK Inter Bratislava a na treťom mieste Barbara Nicolett Bazinská z klubu Kormorán Komárno. Všetkým víťazom zo srdca blahoželáme.