Úvod Aktuality Odišli bez zaplatenia, polícia už dvoch z nich chytila

Odišli bez zaplatenia, polícia už dvoch z nich chytila

REKLAMA

Polícia obvinila troch mužov z pokračujúceho prečinu krádeže. Obvinení sú z toho, že v pondelok 17. septembra  okolo pol tretej popoludní  prišli spoločne na aute Peugeot Expert do predajne potravín v obci Dvorníky (okr 아이언맨 3 자막 다운로드. Hlohovec). Do športovej tašky, ktorú mali so sebou, začali nakladať rôzny tovar, pričom bez zaplatenia odišli preč.

Krádežou spôsobili spoločnosti škodu viac ako 126 eur hosts 파일 다운로드. Následne sa všetci traja presunuli z obce Dvorníky do Hlohovca, do predajne na Fraštackej ulici. Aj tu ponakladali do športovej tašky rôzne potraviny, cukrovinky a cigarety a kým jeden zabával predavačku, ostatní bez zaplatenia odišli 3ds max 2015 다운로드. Rovnakej spoločnosti spôsobili škodu vyššiu  ako 302 eur.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Na základe záznamov z kamier polícia stotožnila všetkých troch podozrivých Hangul 2017 Free Installation - Download. Dvoch sa podarilo zadržať, tretí obvinený sa zatiaľ pohybuje po slobode.  29 ročný Peter a 38 ročný Tomáš z Trnavy, obaja v minulosti trestaní, boli na základe príkazu sudcu už dodaní do väzby minecraft 1.14.4. Po 21 ročnom Trnavčanovi polícia pátra.
V prípade uznania viny im môže hroziť odňatie slobody až do troch rokov.

TS KR PZ Trnava

REKLAMA