Úvod Samospráva Bývalá škola požiera peniaze, chcú ju zbúrať

Bývalá škola požiera peniaze, chcú ju zbúrať

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Budova niekdajšej základnej školy na sídlisku Adam Trajan roky chátra. Radnica za jej stráženie platí 1000 eur mesačne a hľadá niekoho, kto ju zadarmo zbúra Download Blue Note.

[singlepic id=20031 w=320 h=240 float=left]Po zatvorení to malo byť zariadenie pre seniorov a domov sociálnych služieb 일빵빵 스토리가 있는 영어회화 다운로드. Neskôr ponúkli objekt na predaj za 1 380 000 eur podľa znaleckého posudku , potom za najvyššiu ponúknutú sumu. Prihlásil sa iba jeden záujemca s ponukou 30 000 eur Hdd regenerator. Poslanci ju na septembrovom rokovaní odmietli.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Zároveň prezentovali vlastné návrhy, čo s objektom urobiť. Jozef Beňačka chcel, aby bol publikovaný inzerát s ponukou prenájmu objektu na charitatívne účely za symbolickú sumu Pezna download. Väčšina jeho kolegov to odmietla s tým, že dobročinné organizácie si aj tak nebudú môcť dovoliť rozsiahlu budovu opraviť. „Hľadajme riešenia, ako niečo urobiť a nie ako niečo neurobiť,“ argumentoval J Automatic tee store. Beňačka a pokračoval: „Už keď tá budova stojí neviemkoľko rokov neobsadená, tak už tých pár mesiacov nás nezabije ani tá strážna služba k tomu.“

[singlepic id=20029 w=320 h=240 float=right]Nakoniec zvíťazil návrh Márie Beňovej ponúknuť nehnuteľnosť prostredníctvom inzerátu na zbúranie za odvoz materiálu a voľný pozemok ponechať ako rezervu 카1 더빙 다운로드. „Sú určite skupiny ľudí, ktorí robia takéto búracie práce a materiál si odvážajú do iných lokalít,“ povedala M. Beňová.

Počas prerokovania tohto návrhu zaznelo, že budova čerpá ročne z mestského rozpočtu viac než 12 000 eur 이혼서류 다운로드. Hlavný kontrolór mesta Peter Konečný túto informáciu potvrdil: „Ochranu objektu v nočných hodinách zmluvne zabezpečuje strážna služba ŽOS Bezpečnosť, s.r.o., za ktorej strážne služby hradíme mesačne viac ako 1000 € s DPH (vždy v závislosti od počtu hodín v mesiaci).“ Podľa jeho slov budova nie je zabezpečená žiadnym monitorovacím systémom Windows Media Encoder.

Vedúci strážnej služby ŽOS Bezpečnosť povedal, že ich pracovníci sú na mieste v noci od 22.00 do 5.00 h: „Strážia v okolí školy aj vo vnútri, ale nemajú žiadnu vyhradenú miestnosť, v ktorej by boli.“ Ďalej dodal, že cez deň zabezpečuje ochranu objektu mestská polícia.

Autor: mp

 

REKLAMA