Connect with us

Názory a komentáre

Skapal pes? Alebo šecci kamsi chodzá, len já nemám kam?

Published

on

Reklama

Predvolebný bonmot uchádzačky o post primátora inšpirovaný ľudovým povzdychom ešte raz zľudovel. Používajú ho nespokojní obyvatelia Piešťan, ale aj iných miest. V Bratislave zdobí obrys skapatého psa dlažbu v centre. Facebooková skupina V Modre skapal pes najprv informovala ľudí o podujatiach, ktoré sa v meste dejú a potom, tesne pred komunálnymi voľbami, začala propagovať jednu z kandidátok.

[singlepic id=17547 w=320 h=240 float=left]Z vlastnej skúsenosti viem, že ak chce byť Piešťanec na všetkých podujatiach, ktoré sa v meste dejú, nezostane mu na nič iné čas. Nešportuje, neokopáva záhradku, nepozerá televízor… Zaiste, nie každé podujatie ulahodí všetkým. Jeden si v Hudobnom pavilóne užije dychovku, iný AC/DC revival. Ale ak niekto počas tohto leta nenašiel v Piešťanoch a blízkom okolí ani jedno podujatie, ktoré by navštívil, nech sa prihlási a dá všetkým na známosť, čo konkrétne mu chýba.

Reklama

Punkáčov, hip-hoperov, jazzmanov, rezbárov, triatlonistov, truckerov, silákov, „drakov“, brušné tanečnice, lyžiarov po tráve, fanúšikov elektronickej hudby a hráčov streetballu sme tu už mali. Za recesiou stačilo zájsť na Vrbovské vetry. Kto chcel počuť klasiku alebo muzikál, navštívil Piešťanský festival, a dychovkári si svoje užívajú každú nedeľu. Práve prebiehajú organové dni, onedlho sa potešia milovníci country, kinematografie, aranžovania kvetov a už tento víkend zavítajú na letisko najväčšie mená súčasnej hudby. Otvoril sa nový hudobný klub na Lodenici a ten starší ponúkal pod Priorom koncerty mladých kapiel už pred prázdninami a po nich v tom bude pokračovať.

Naozaj skapal pes? Alebo šecci kamsi chodzá, len já nemám kam?

Reklama

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Sv5p5g9cWm8[/youtube]

Autor: Martin Palkovič Foto: Jeremy Taylor

Populárne články