Úvod Aktuality Punkáčom počasie neprialo, ale zabávali sa

Punkáčom počasie neprialo, ale zabávali sa

Ani vytrvalý celodenný dážď nepokazil zábavu stovkám ľudí, ktorí dnes prišli do autocampingu Lodenica 매크로 다운로드. Popoludní sa začal jediný punk-rockový benefičný festival na Slovensku Punkáči deťom.

Vlani organizátori vyzbierali vyše 1500 eur 감자별 다운로드. Tieto peniaze pomohli konkrétnym deťom, napríklad s preplatením hipoterapie, rehabilitačných pobytov a nákupom špeciálnych pomôcok. Tento rok vystúpi bez nároku na honorár 60 kapiel 알리아스 다운로드. Festival predĺžili takmer o jeden celý deň. Prvá kapela zahrala už dnes o 17.00 h, posledná skončí v nedeľu takmer nadránom.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Farebnými účesmi vyzdobeným punkáčom, ktorí dnes zo stanice prúdili na Lodenicu, dážď vôbec neprekážal 마이크로소프트 픽스잇 다운로드. „My sa vieme tešiť, aj keď prší,“ povedal nám jeden z nich. Jeho číru to vraj vôbec neprekáža: „Tužidla mám dosť!“

Na bráne všetkých svedomito kontrolovali ochrankári, ale k žiadnym konfliktom nedošlo 기생수 파트1 자막 다운로드. Hľadali najmä nebezpečné predmety. Alkohol sa musel so sklenených fliaš a plechoviek prelievať do plastov. Usporiadateľ, ktorý zásoboval stánkarov pivom, nám potvrdil, že obľúbeného nápoja je na celý festival dosť 신서유기 6 3화 다운로드.

Pri stánku s punkovými doplnkami a oblečením chcel jeden z návštevníkov vedieť cenu trička, ale 8 eur sa mu zdalo priveľa our story. „Na to nemám, môj rozpočet na celý festival je 10 eur a pri mojej spotrebe…,“ aj tak však sľúbil, že sa ešte zastaví. Iný sa priznal, že vôbec nepije, pretože má so sebou drahý foťák a nechcel by oň prísť: „Musíš dávať bacha, niekto do teba trgne a máš to rozbité.“

Už pri popoludňajších koncertoch sa pod hlavným pódiom zdalo, že ide o život 오라클 xe 다운로드. Najmä chalani tancovali drsné pogo, nevadil im rozmočený trávnik ani jemný dážď. Na ostatné dni však meteorológovia predpovedajú iba veľkú oblačnosť Download Albata. Prehánky a občasný dážď budú postupne ustávať.

Autor: Martin Palkovič

REKLAMA