Úvod Kultúra Klip pre Hammela animoval a režíroval dizajnér francúzskych značiek

Klip pre Hammela animoval a režíroval dizajnér francúzskych značiek

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Už o pár dní – vo štvrtok 7. apríla odohrá svoj koncert v Piešťanoch významný slovenský spevák a skladateľ Pavol Hammel v rámci jarného turné Z pekla šťastie Tour 2016 k novému albumu Windows Subscribers. Tu v Dome umenia sa pred koncertom za osobnej účasti Pavla Hammela uskutoční aj vernisáž výstavy jeho obrazov. Premiéru má v týchto dňoch aj úplne nový videoklip k titulnej piesni albumu Z pekla šťastie, ktorého animáciu a réžiu mal na starosti dizajnér, ktorý pracoval pre značky ako L´Oreál či La Villette – Guillaume Henrion sentence.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

Na tvorbe nového klipu sa okrem Pavla Hammela podieľal po vizuálnej a grafickej stránke známy slovenský dizajnér, grafik  a fotograf Vladimir Yurkovic 막돼먹은 영애씨 다운로드. Animáciu a réžiu mal na starosti Francúz Guillaume Henrion, ktorý sa viac ako desaťročie špecializuje okrem komponovania grafického dizajnu aj na tvorbu videí a živých projekcií pre koncerty, divadelné predstavenia i ohňové show Lee Kun-chul's Good Morning Pops. Popritom dizajnérsky pracuje aj pre také renomované značky  ako L´Oreál či La Villette.

 

Pavol Hammel – autor nezabudnuteľných piesní akými sú Medulienka, Čierna ruža, Smutná ranná električka či Kamalásky, Cirkus leto, ZRPŠ alebo Učiteľka tanca, je výlučným autorom hudby aj na novom albume Z Pekla šťastie Imodio Language Pack. Textársky na ňom spolupracoval s Kamilom Peterajom, Vladom Slivkom a Milanom Lasicom. Vznikla tak desiatka nových pohodových piesní, nesúcich charakteristický rukopis autora web page Excel. A práve tieto nové piesne z nedávno vydaného albumu spolu s „Best of“ výberom zaznejú aj na aprílových koncertoch. Na nich bude speváka sprevádzať kapela zložená z vynikajúcich a hudobne blízkych muzikantov v obsadení: Juraj Burian – gitary, Petr Tichý – kontrabas, Vítek Pospíšil – klávesy, Michal Pajdiak – bicie a ako špeciálny hosť sa turné zúčastní aj Andrea Zimányiová – spev Sharebox download. Lístky sú ešte v predaji.

Zdroj: Tlačová správa k turné, foto: Vladimír Yurkovič

REKLAMA