Úvod Novinky Rugby: Reprezentácia U18 prepisuje históriu, rugbisti vybojovali prvé body aj víťazstvo

Rugby: Reprezentácia U18 prepisuje históriu, rugbisti vybojovali prvé body aj víťazstvo

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Slovenská juniorská rugbyová reprezentácia vybojovala prvé body na Majstrovstvách Európy v Andorre aj v slovenskej histórii. Tím, postavený okolo hráčov z Piešťan a okolia, dokázal najprv v piatok 1 Eternal Sunshine. apríla vybojovať remízu 10:10 proti lídrom skupiny z Izraela. Následne v sobotu zaknihovali naši rugbisti prvú reprezentačnú výhru v záverečnom zápase proti Malte v pomere 15:7 페르디난드 한글 자막 다운로드. Body vo víťaznom zápase si pripísali za dve položené päťky Dávid Drozd a Martin Berger, Daniel Němec zase uspel v kopaní konverzie a penalty 조이풀 노이즈 다운로드.

zdroj-rkb-4

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

U18 SR – IZRAEL 10:10

Juniorská reprezentácia si pripísala na svoj účet prvé historické body za remízu 10:10 s Izraelom Download Chrome for xp. Vo vyrovnanom zápase, kde sa hra prelievala zo strany na stranu, ešte pár minút pred koncom zápasu viedli slovenskí hráči 10:5. Naši chlapci ako jediní dokázali obrať o body suverénny Izrael, ktorý sa stal víťazom ich konferencie Feed & Grouse Download. Samozrejme, že v tomto zápase tiež chybovali, ale napriek tomu podali zatiaľ najlepší výkon na turnaji. Na druhú stranu, ak by takto hrali aj v predchádzajúcich dvoch dueloch, mohli bojovať o vyššie priečky 가톨릭성가 악보 다운로드.

zdroj-rkb-2

Našich reprezentantov prišiel do ďalekej Andorry podporiť aj Theo Fouillade, hráč seniorskej reprezentácie SR a zároveň hráč francúzskeho tímu v TOP 14 CA Brive rugby, kde pôsobí v mužstve nádejí 파스포투트 다운로드.

Body SR : Filip Filipiak (5), Daniel Němec (3,2)

Zostava SR: 1. Košťál, 2. Berger, 3. Augustin, 4. Klčo, 5. Guľáš, 6. Urbánek, 7 세이부축구 다운로드. Brešťák, 8. Filipiak, 9. Nemec, 10. Scherer, 11. Osypenko, 12. Juřík, 13. Kotešovský, 14. Kessl, 15. Pomajbo, 16. Chmelo, 17.Páleník, 18. Marek Kováč, 19 카카오 게임 다운로드. Opial, 20. Kováč Martin, 21. Drozd, 22. Bobek, 23. Líška, 24. Marek

RT: Kubala, Krützner, Cimetiere, Purton, Kráľ, Čermák, Such

-lt/Zdroj: slovakrugby.sk/Foto: slovakrugby.sk, facebook, Rugby klub Bratislava-

REKLAMA