Úvod Aktuality Benátsku noc roztancovali AC/DC.sk a Slniečko

Benátsku noc roztancovali AC/DC.sk a Slniečko

Obľúbený piešťanský minifestival, ktorý sa však v posledných rokoch stále sťahuje, tentoraz lákal ľudí na Lodenicu Feed & Grouse Download. Po úspechoch na kúpalisku Eva (2009) a v Ratnovskej zátoke (2010) ich neprišlo príliš veľa, možno aj preto, že Benátskej noci po celý čas hrozil dážď 가톨릭성가 악보 다운로드.

Mrholiť začalo až počas vystúpenia Hexu, ktoré malo byť vrcholom večera, ale Piešťanci si vybrali vlastné hviezdy 파스포투트 다운로드. Najväčšia zábava bola v publiku počas koncertov AC/DC.sk a Slniečka.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl

Napriek tomu, že sa na Lodenici hralo celé popoludnie, iba zopár fanúšikov vyprovokovali k tancu Fuera Fondo 세이부축구 다운로드. Lepšie to nebolo ani na Ska-pra šupine. Aj bikeri, ktorí vo svojej exhibícii predvádzali krkolomné kúsky, museli divákov neustále burcovať.

[youtube width=“522″ height=“350″]http://www.youtube.com/watch?v=soKipg_k4vc[/youtube]

Pod pódiom to začalo vrieť až na AC/DC.sk 카카오 게임 다운로드. Známa revivalová kapela sa najprv predstavila s hudbou od Black Sabbath aj so svojím hosťom Ronym Janečkom. Potom v trochu pozmenenej zostave nastúpili známi „austrálčania“ 드렁큰 타이거 편의점 다운로드. Diváci si užili všetky hity AC/DC v autentickom prevedení okorenené výstupmi excentrického sólového gitaristu. Koncert vygradoval, keď sa na pódium vrátil Rony Janeček a zaznela skladba T 아이언맨3 자막 다운로드. N. T.

Na pódiu ich vystriedalo Slniečko, v ktorom však chýbal Miško Urban. Poslal za seba náhradu Ondreja Boteka a ten svojou džezovou gitarou koncert príjemne osviežil ebsi 동영상 다운로드. Diváci samozrejme nechceli Punta a spol. z pódia len tak ľahko pustiť a neustále žiadali prídavok.

Benátsku noc ukončil Hex so zmesou svojich starých a nových hitov 초청장 서식 다운로드.

Foto: Martin Palkovič

Foto: Tomáš Halo

Autor: Martin Palkovič

REKLAMA