Úvod Aktuality Stíhačka MiG-29 pristála pred obchodným centrom

Stíhačka MiG-29 pristála pred obchodným centrom

Letecké dni, ktoré sa namiesto Piešťan konajú tento rok v Sliači, odštartovali vlastnú propagáciu veľkolepo 구글 드라이브 스트림 다운로드. V rámci podujatia Mesiac letectva zaparkovala pred nákupným centrom Europa v Banskej Bystrici 31. júla stíhačka MiG-29 항아리 게임 무료 다운로드. Je súčasťou výstavy Letectvo, ktorú pripravila Slovenská letecká agentúra – organizátor Medzinárodných leteckých dní. Tie sa uskutočnia 27 Download the communication program. – 28. augusta.

MiG-29 upútal pozornosť na seba aj na letecké dni už počas prevozu z letiska Sliač do centra Banskej Bystrice If only download. Transport sledovali všetci, leteckí nadšenci aj náhodní okoloidúci. Bola to totiž neopakovateľná možnosť vidieť MiG-29 na cestách.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici

Pozrite si video z prevozu stíhačky:

[youtube width=“522″ height=“350″]http://www.youtube.com/watch?v=oQK5zG15dvo[/youtube]

Nadzvuková stíhačka bude iba jedným z množstva exponátov, ktoré môžu celý mesiac obdivovať návštevníci nákupného centra Europa Download 13 versions of Team Viewer. Výstava Letectvo mapuje fenomén lietadla od jeho začiatkov až po pristátie na mesiaci. Má upozorniť aj na fakt, že na letisku v Sliači sa koncom augusta konajú Medzinárodné letecké dni, Slovak International Air Fest 2011 kmplayer codec.

O zmene miesta konania tohto podujatia rozhodol vo februári minister obrany Ľubomír Galko. Dovtedy sa v Piešťanoch konali letecké dni pravidelne od roku 2007 movie catfish. Organizovala ich spoločnosť Magnet press. Minister argumentoval šetrením. Nový organizátor podľa neho nedostane dotáciu, bude si musieť vystačiť s tržbami zo vstupného secret video.

Videoreportáž z otvorenia výstavy:

[youtube width=“522″ height=“350″]http://www.youtube.com/watch?v=LvqUnkqe19s[/youtube]

Autor: mp Foto: youtube.com

 

 

 

REKLAMA