Connect with us

Koktail

ŽiWell opäť plný najrozmanitejších aktivít

Published

on

Reklama
Reklama

Komunitné centrum ŽiWell pripravilo pre obyvateľov mesta aj na tento týždeň množstvo najrozmanitejších aktivít. Okrem konverzácií v rôznych cudzích jazykoch, ktoré už stabilne prinášajú Jazyčenia a konverzácie pre nezamestnaných je na štvrtok 11. februára o 19:00 pripravená cestovateľská prezentácia Pyreneje a Stredomorie na kajaku. Nedeľa zase bude patriť pokračovaniu Pieščanskej zimy a koncertu Kamila Fana a jeho hudobných kolegov. Vychutnať si samozrejme budete môcť aj špeciality miestnej kuchyne.

unnamed

Konverzácie pre nezamestnaných budú v pondelok 8. februára o 16:30 je pripravená angličtina a v utorok o 16:30 zase francúzština. V stredu 10. februára budú prebiehať Jazyčenia tiež v angličtine o 18:00 a francúzštine o 19:00. Vo štvrtok 11. februára o 19-tej prídu dobrodruhovia rozprávať o pádlovaní na divokej vode pyrenejských riek aj vodáckom putovaní na mori. Príďte si vypočuť pohodové, vtipné aj trochu dramatické príhody z výprav na španielsko-francúzskom pomedzí aj to, ako sa dá stráviť inak dovolenka pri Stredozemnom mori.

„V nedeľu 14. februára pokračuje projekt Pieščanská zima koncertom Kamila Fana a jeho suity. Títo talentovaní miestni hudobníci vystúpia o 20:00 a vstupné na koncert je dobrovoľné. Taktiež sa v tejto špeciálny deň môžete tešiť na našu špeciálnu aroma(n)tickú ponuku, ktorú čoskoro zverejníme. Sledujte našu verejnú fanpage pre ďalšie detaily a zavítajte s vašou polovičkou bez ohľadu na pohlavie či počet nôh k nám,“ lákajú na valentínsku nedeľu organizátori.

Reklama

-lt/Komunitné centrum ŽiWell-

Populárne články