Úvod Koktail ŽiWell opäť plný najrozmanitejších aktivít

ŽiWell opäť plný najrozmanitejších aktivít

REKLAMA
GM Dental Zubar

Komunitné centrum ŽiWell pripravilo pre obyvateľov mesta aj na tento týždeň množstvo najrozmanitejších aktivít. Okrem konverzácií v rôznych cudzích jazykoch, ktoré už stabilne prinášajú Jazyčenia a konverzácie pre nezamestnaných je na štvrtok 11 안드로이드 유튜브 영상 다운로드. februára o 19:00 pripravená cestovateľská prezentácia Pyreneje a Stredomorie na kajaku. Nedeľa zase bude patriť pokračovaniu Pieščanskej zimy a koncertu Kamila Fana a jeho hudobných kolegov mms address. Vychutnať si samozrejme budete môcť aj špeciality miestnej kuchyne.

unnamed

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Knebl

Konverzácie pre nezamestnaných budú v pondelok 8 공인중개사 모의고사 다운로드. februára o 16:30 je pripravená angličtina a v utorok o 16:30 zase francúzština. V stredu 10. februára budú prebiehať Jazyčenia tiež v angličtine o 18:00 a francúzštine o 19:00. Vo štvrtok 11 pcsx2 0.9.5 다운로드. februára o 19-tej prídu dobrodruhovia rozprávať o pádlovaní na divokej vode pyrenejských riek aj vodáckom putovaní na mori. Príďte si vypočuť pohodové, vtipné aj trochu dramatické príhody z výprav na španielsko-francúzskom pomedzí aj to, ako sa dá stráviť inak dovolenka pri Stredozemnom mori Cat gamesed.

„V nedeľu 14. februára pokračuje projekt Pieščanská zima koncertom Kamila Fana a jeho suity. Títo talentovaní miestni hudobníci vystúpia o 20:00 a vstupné na koncert je dobrovoľné. Taktiež sa v tejto špeciálny deň môžete tešiť na našu špeciálnu aroma(n)tickú ponuku, ktorú čoskoro zverejníme 이클립스 메이븐 다운로드. Sledujte našu verejnú fanpage pre ďalšie detaily a zavítajte s vašou polovičkou bez ohľadu na pohlavie či počet nôh k nám,“ lákajú na valentínsku nedeľu organizátori fastboot 다운로드.

-lt/Komunitné centrum ŽiWell-

REKLAMA