REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Vo vonkajších priestoroch komunitného centra Žiwell sa v nedeľu 3. decembra od 10. do 15. hodiny konala Zóna bez peňazí. Hlavnou myšlienkou akcie je urobiť krajšie Vianoce tým, ktorí si to nemôžu pre nedostatok peňazí dovoliť ghost64 exe 다운로드. Návštevníci si tak bezplatne vymenili nepotrebné veci za tie, ktoré využijú a mnohí taktiež vyriešili otázku vianočných darčekov. Netradičná burza sa konala v mestách po celom Slovensku 댄스 곡 다운로드.

„Veci, ktoré po Zóne bez peňazí zostanú, rozdelíme a posunieme ďalej. Oblečenie pre dospelých darujeme organizáciám, ktoré sa venujú ľuďom bez domova, detské oblečenie materským centrám, knihy školám, knižniciam a antikvariátom picassa web album. Hračky rozdáme deťom v regiónoch s najvyššou nezamestnanosťou a rodinám v hmotnej núdzi,“ uvádza na oficálnej webstránke hlavný organizátor akcie Juraj Ciba Kakao Talk Emoji.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Tohtoročná Zóna bez peňazí má aj ďalší rozmer – pomôže ľuďom v núdzi v tranzitných zónach na srbsko-maďarských hraniciach 교토 지도 다운로드. Aktuálne tam prebýva asi 300 utečencov zo Sýrie, Afganistanu, Pakistanu, Iránu či Iraku, ktorí celé dni či týždne žijú v improvizovaných stanoch Download 3D Driving Class.

Pozrite si našu krátku fotoreportáž:

-vv-

REKLAMA