Connect with us

Aktuality

V Trnave „nakúpite“ bez peňazí

Už po siedmykrát sa pod záštitou študentov a pedagógov Gymnázia Jána Hollého v Trnave a dobrovoľníkov uskutoční v dátume 21. – 22. júna Letná zóna bez peňazí 2024. Miesto, odkiaľ si bez centa vo vrecku, úplne zadarmo, môžete odniesť čokoľvek, čo sa vám páči.

Published

on

Zóna bez peňazí leto Trnava
Reklama

V piatok 21. júna 2024 v čase od 15:00 do 18:00 h bude prebiehať zber vecí a v sobotu 22.júna 2024 v čase od 09:00 do 13:00 bude Zóna bez peňazí otvorená pre všetkých, ktorí majú záujem nakúpiť „bez peňazí“. Všetko bude prebiehať v priestoroch Gymnázia J. Hollého ( na Hlinách 30, Trnava ).

Priniesť so sebou v prvý deň môžete LETNÉ oblečenie, knihy, šperky, kuchynské pomôcky, funkčné domáce spotrebiče či iné doplnky do domácnosti, školské pomôcky a hračky. Ale pozor! Veci by mali byť zachovalé a funkčné, tak, aby ich mohli ešte druhí ľudia využiť. Deravé svetre, špinavé hračky či roztrhané knihy radosť už nikomu neurobia a preberať sa nebudú.

Reklama

Plagát Zóna bez peňazí leto Trnava

Zóna bez peňazí je určená pre mladé rodiny, ktorej deti rastú rýchlejšie, ako sa napĺňa peňaženka. Pre seniorov, ktorým dôchodok na všetky potreby nepostačuje. Pre všetkých, ktorých postretla neľahká životná situácia, ale aj pre študentov, študentky a kreatívne typy, ktoré dávajú veciam druhú šancu.

Reklama

Vítaní sú všetci, ktorým myšlienka znovu využitia pekného oblečenia a vecí, ktoré by inak skončili na skládke nie je cudzia a záleží im na našej krásnej planéte, ktorú určite nechcú mať plných odpadkov. Oblečenie a veci, ktoré si v sobotu nenájdu svojho majiteľa poputujú do organizácii, ktoré pomáhajú rôznou formou skupinám ľudí a jednotlivcom v nepriaznivej životnej situácii a pôsobia v Trnave a jej okolí.

TS

Populárne články