Connect with us

Aktuality

Obchody a byty v južnej časti Piešťan by mali začať stavať čoskoro

Spoločnosť Kami Profit, s.r.o. oznámila, že ako generálny dodávateľ začína s novým projektom v Piešťanoch. Firma sa má postarať o výstavbu nového obchodného centra a polyfunkčného domu v blízkosti križovatky Bratislavskej ulice a ulice Adama Trajana.

Published

on

Reklama

 

Podľa informácií zverejnených na webstránke spoločnosti má firma zabezpečiť výstavbu obchodného centra pre niekoľko nájomných jednotiek a polyfunkčného domu s bytovými jednotkami spolu s vybudovaním areálových spevnených plôch, sadových úprav, prípojok, verejných komunikácií vrátane svetelnej križovatky a cyklochodníkov.

Reklama

Stavebné povolenie získal investor vlani v máji. Jeho súčasťou nie je stavba dvoch objektov zariadení pre seniorov, ktoré investor prezentoval pri získavaní pozemkov od Mesta Piešťany a jeden z dôležitých pilierov projektu. Pôvodne investor nazýval zámer ako Projekt Piešťany, v ďalšej komunikácii z pred dvoch rokoch už hovoril o projekte Pri Vrbine.

Vizualizácia plánovnaých objektov Projekt Piešťany - Pri vrbine

Vizualizácia plánovaných objektov Projekt Piešťany – Pri vrbine

Stavby v obchodnom parku majú byť tri. Prvá s plochou cez 4700 m2, druhá s 1500 metrami a tretia má mať cez 260 m2.  Podlahová plocha polyfunkčného objekt, ktorý má mať  tri samostatné jednotky občianskej vybavenosti, parkovanie v parteri objektu a 40 bytov, je stanovená na 3560 m2.  Podľa zverejnených informácií má byť v lokalite vybudovaných 218 parkovacích miest.  Zrealizovať sa má tiež reklamný totem.

Reklama

Plán začať v dohľadnej dobe s výstavbou objektu potvrdil projektový manažér spoločnosti Kami Profit Martin Žiška. Podľa jeho slov aktuálne prebieha údržba pozemkov investora.

Vizualizácia Projekt Piešťany - Pri vrbine

-th- Vizaulizácie: Projekt Piešťany / Pri vrbine / KAMI PROFIT

Populárne články