Úvod Koktail Tvorivé dielne v ŽiWlli poučia o základoch modrotlače

Tvorivé dielne v ŽiWlli poučia o základoch modrotlače

REKLAMA

Komunitné centrum ŽiWell bude v nedeľu 26. novembra dejiskom tvorivého a vzdelávacieho workshopu Kyanotypie, teda techniky známej aj pod názvom fotografická modrotlač 페인터 12 다운로드. Je za tým síce celá veda, ale vďaka tvorivej dielni sa ju naučíte používať, budete môcť spoznať historickú receptúru, vyskúšať a vytvoriť si vlastnoručne vyvolané snímky 천로역정 더빙판 다운로드. Ak vás zaujíma aký proces sa skrýva za vznikom jednej z prvotných fotografických techník, ktorá stála pri samom zrode fotografických obrazov navštívte o 13.30 hodine ŽiWell, nezabudnite sa však zaregistrovať nakoľko počet miest je obmedzený Microsoft Office 2007 download.

Kyanotypia je stará fototechnika, pomocou ktorej sa kedysi kopírovali technické výkresy. Organizátori podujatia túto techniku oživia v duchu umenia, ako esteticky zaujímavú a cenovo nenáročnú techniku, pre tvorbu rôznych motívov na papierových či textilných plochách lrc 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Workshop bude prebiehať v kultúrno-komunitnom centre ŽiWell s Emou Lančaričovou (študentka fotografie na VŠVU v Bratislave), Lindou Blahovou (študentka animácie výtvarného umenia na TRUNI v Trnave) a o chemické zabezpečenie sa postará Viktor Karel (študent STU v Bratislave) Download the Canon Service Tool.

Samotný proces spočíva v priložení negatívu (prevrátený/inverzný obraz) alebo predmetov, na svetlocitlivú vrstvu a následnom exponovaní na slnečnom svetle aws ami.
Finálne výsledky tvorivého procesu budú odprezentované prostredníctvom výstavy diel, ktorá bude mesiac prístupná v klube ŽiWell.

Pre koho: 14+ (deti iba v sprievode rodičov)

Materiál: k dispozícií bude všetko potrebné na zvládnutie techniky kyanotypie (papier, látka, chemikálie)

V prípade záujmu o vyvolanie vašej vlastnej fotografie, pošlite prosím konkrétnu fotku na emailovú adresu linduska.blaho@gmail.com, aby sme z nej mohli spraviť potrebný negatív Jingle bell mp3 download.

Vstupné: 3€ (materiál)

-inf-

REKLAMA