Úvod Novinky O škôlku korčuľovania bol veľký záujem, pokračuje zajtra

O škôlku korčuľovania bol veľký záujem, pokračuje zajtra

REKLAMA

Prvým „tréningom“, ktorý sa uskutočnil v nedeľu 19. novembra, začala oficiálne fungovať Škôlka korčuľovania Havránok Download Detective Conan's Nightmare of Pure Black. Na piešťanský zimný štadión zavítalo množstvo detí, ktoré sa vďaka aktivite občianskeho združenia HK Havrani mohli pod profesionálnym vedením trénerov z tohto klubu a krasokočuliarov zo Skating Clubu Piešťany, naučiť úplné základy a tí už zdatnejší pokúsiť sa napríklad o „lastovičku“ 아이폰 펌웨어 다운로드. Škôlka pokračuje v nedeľu 26. 11. a bude bývať vždy počas nedeľných verejných korčuľovaní.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Projekt sa podarilo realizovať aj vďaka víťazstvu v grantovej výzve „Gesto pre mesto“, kde za získané prostriedky mohli byť nakúpené pomôcky pre výučbu korčuľovania 두둥실 내 새끼 다운로드. Škôlka korčuľovania Havránok bude počas aktuálnej zimnej sezóny fungovať počas nedeľných verejných korčuľovaní. Najbližšie sa teda vašim ratolestiam budú venovať skúsení tréneri krasokorčuľovania a hokeja nasledujúcu nedeľu 26 미니언 즈 파라다이스 다운로드. novembra od 15:15 h do 16:30 h. Ďalšiu nedeľu škôlka nebude, pretože pre žiacke hokejové zápasy nie je verejné korčuľovanie. Plán verejných korčuľovaní nájdete na stránke prevádzkovateľa zimného štadióna ŠHK37 Piešťany 히오스 백그라운드 다운로드.

V prípade, že vaše deti korčuľovanie chytilo, majú možnosť vyskúšať si to aj s hokejkou vrámci HK Havrani, alebo s krasokorčuliarmi zo Skating Clubu Piešťany 넥서스5x 유심 다운로드.

Text a foto: -th-

REKLAMA