Úvod Koktail Historická sýpka bude hostiť Radošinské vianočné trhy

Historická sýpka bude hostiť Radošinské vianočné trhy

REKLAMA

Kalendár Katolíckej jednoty z roku 1937 uvádza, že v Radošine sa konali trhy v pondelok a v stredu po Troch kráľoch, Popolcovej strede a v týždňoch v ktorých je Navštívenie Panny Márie a Povýšenie Kríža x as a character. V pondelok dobytčí, v stredu výkladný.

Počas blížiaceho sa víkendu 1. a 2. decembra budete mať možnosť byť zrejme prvý krát v histórii Radošiny na trhoch vianočných Myway download. A to nie hocijakých. Trhy sa budú konať v budove historickej sýpky, ktorá v Radošine pri hlavnej ceste stojí okolo dvesto rokov a od leta 2018 sa stala novým kultúrnym stánkom 제미니 맨 다운로드. Bola v nej umiestnená výstava diel akad. maliara Svetozára Mydla, ponúkla divadelné, či filmové predstavenia i koncert vážnej hudby.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Chlapci na panvici
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza donaskova sluzba
PN Taxi

Teraz sa   chystá ponúknuť originálne vianočné radošinské trhy Free download of animations. Svoje výrobky budú predávať šikovní remeselníci aj deti základnej školy, budú voňať medovníky, medovina i radošinské vínko, guláš ponúknu poľovníci, punč divadelníci, kapustnicu milovníci veteránov 자동차 경주 게임 다운로드. Jedinečnou je možnosť zúčastniť sa workshopu s majstrom modrotlače Petrom Trnkom, deti budú mať v sýpke tvorivú dielničku. Takže kto na víkend ešte nemá program, v predvianočnej Radošine je jedna zaujímavá možnosť recipes.

-em-

REKLAMA