Úvod Koktail Športom k zdraviu, nie k trvalej invalidite

Športom k zdraviu, nie k trvalej invalidite

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Asociácia športových klubov Piešťany chystá na pondelok 3. decembra ďalší seminár. Téma je viac ako zaujímavá – Športom k zdraviu, nie k trvalej invalidite 야생화 mp3 다운로드. Podujatie je určené pre zástupcov športových klubov, trénerov, rodičov, športových odborníkov, funkcionárov či športujúcu verejnosť. Svoje skúsenosti vám prídu odovzdať traja odborníci na zdravie a šport Dragonblade.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Termín:

03.12.2018 od 16:30 hod 스파르탄 브라우저 다운로드. do 19:30 hod.

16:30 –16:45 hod. (prezentácia)
16:45 –18:00 hod. (prednášky)
18:00 – 19:15 hod. (diskusia)

Usporiadatelia:

Asociácia športových klubov Piešťany, o.z ie9 파일 다운로드.

Miesto konania:

Mestské kultúrne stredisko Malá scéna
A. Dubčeka 27, 921 34 Piešťany

Program:

Daniel Korec: Význam fyzioterapie v živote mladého športovca old version of The Kingdom of the Wind.
Charakteristika dnešnej doby z hľadiska pohybovej stránky. Porovnanie dnešnej doby s minulosťou. Svalové dysbalancie a zlé držanie tela u športovcov Angry ip scanner. Najčastejšie príčiny svalových dysbalancií. Horný skrížený syndróm. Dolný skrížený syndróm. Vrstvový syndróm. Kompenzačné cvičenia na odstránenie svalových dysbalancií Kim's Black Box. Význam strečingu v športe. Typy kompenzačných cvičení

Michaela Hluchová: Využitie SPS – špirálovitej stabilizácie v športe free theme of WordPress.
Problematika vplyvu záťaže v športe na správne držanie tela a na vznik svalových dysbalancií je známy. Následky veľkého preťaženia športovcov sú žiaľ častým zdravotným problémom, ktoré majú výrazný vplyv na zdravie, ale aj výkonnosť športovcov 세븐포유 다운로드. Prevencia zranení a kompenzácia je jednou z primárnych úloh športovej biomechaniky.

Martin Minárech: Ako zlepšiť regeneráciu a športový výkon doplnkami výživy u mladých športovcov Ise Tunnel Download.
Výživové doplnky nie sú v dnešnej dobe len témou dospelých a profesionálnych športovcov. Každý nadaný mladý športovec, ktorý chce podávať dokonalé výkony jeho predstavám, by mal o nich niečo vedieť. Pokiaľ sú športovci veľmi mladí, je vhodné, aby ich rodičia, ale i tréneri mali jasno v tom, čo mladý organizmus vyžaduje, aby podal ten najlepší výkon.

 

Prihláška na seminár na stránkach www.askpn.sk do 2.12.2018.

Kontakt: Ing. Peter Bohuš, info@askpn.sk, +421 911 486 484

-inf-

REKLAMA