Úvod Bleskovky V Piešťanoch otvoria novú knižnicu

V Piešťanoch otvoria novú knižnicu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Od stredy 8. januára bude v Piešťanoch sprístupnená nová knižnica. Nedosahuje rozmery, tej veľkej mestskej, ale bude ponúkať príjemnú atmosféru a literatúru, ktorú možno inde nezoženiete 크롬 xhr 다운로드.

Sociálna poradkyňa a koordinátorka činností piešťanskej pobočky CPPR Katarína Bujnová v rozhovore s riaditeľom CPPR Matejom Kasanom počas decembrových príprav EKOknižnice

 

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

EKOknižnica je projektom Centra pomoci pre rodinu a nachádza sa v priestoroch objektu Jezuitského pastoračného centra na Poštovej ulici 1 .„Sprístupnenie knižnice je jednou z aktivít, ktoré sme avizovali už dávnejšie slideshare ppt. V závere minulého roka sme zhromažďovali knihy, aby sme vytvorili kvalitný základ a samozrejme ponuku budeme ďalej rozširovať. Našou ambíciou je poskytnúť čitateľom kvalitné knihy z oblasti výchovy, psychológie, detské knižky, knihy pre mládež i dospelých i kvalitnú beletriu,“ informovala Lucia Drábiková, riaditeľka piešťanskej pobočky Centra pomoci pre rodinu Download adt bundle.

Rodinná EKOknižnica je otvorená počas otváracích hodín CPPR – utorok až piatok od 9:00 h do 15:00 h.

Centrum pomoci pre rodinu má za cieľ podporovať rodiny, aby boli kvalitnými zdravými bunkami spoločnosti Download alt-phone shim. Snahou je zachytávať problémy rodín a pomáhať im predchádzať. Rodiny, ktoré potrebujú pomoc, môžu v CPPR vyhľadať poradenstvo sociálne, psychologické, rodinné, pastorálne i právne Download chacha 2 together. Viac informácií na www.cppr.sk.

 


-red-

REKLAMA