Connect with us

Aktuality

Pri včerajšej nehode za Piešťanmi zahynuli dvaja ľudia

Published

on

Reklama
Reklama

Tragicky skončila dopravná nehoda na ceste I/61 za Piešťanmi v smere na Drahovce, ku ktorej došlo v utorok 7. januára večer. Zahynuli pri nej dvaja ľudia.

Polícia o nehode informovala na svojej facebookovej stránke ešte večer s tým, že ju dokumentuje a odkláňa premávku z oboch smerov. Cesta bola uzatvorená. Podľa dnešného vyjadrenia polície 26 ročný vodič z Piešťan viedol osobné auto Suzuki Baleno v smere od Drahoviec na Piešťany. Na rovnom úseku cesty prešiel z nezistených príčin do protismeru, kde sa čelne zrazil s oprotiidúcim autom Škoda Fabia. „Jeho 44 ročný vodič zo Svätého Jura utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol. Vodič Suzuki bol s ťažkými zraneniami prevezený do nemocnice, kde v dôsledku zranení zomrel,“ informovali trnavskí policajti. Príčiny tragickej nehody polícia skúma pričom vyšetrovateľ začal trestné stíhanie z prečinu usmrtenia.

Hasiči prijali oznámenie o nehode krátko pred 19.30 h. Na mieste udalosti zasahovali príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Piešťanoch z hasičských staníc v Piešťanoch aj v Hlohovci. Osoby z havarovaných vozidiel museli vyslobodiť pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia. „Zraneným hasiči poskytli predlekársku prvú pomoc a pomohli ich naložiť do vozidiel záchrannej zdravotnej služby. Havarované automobily zabezpečili proti vzniku požiaru a pomohli ich naložiť na vozidlá odťahovej služby,“ informovala Júlia Kedrová z Krajského riaditeľstva HaZZ v Trnave.

Informácie o nehode boli tesne po tom ako k nej došlo zverejnené aj na facebookovej stránke Dopravný servis – Okres Piešťany. Na nej sa dozviete aktuálne správy o dopravnej situácii v piešťanskom regióne a prispieť nimi môžete aj vy.

Reklama

Polícia vyzýva k opatrnosti na cestách a upozorňuje, že k nešťastiu môže dôjsť v sekunde.

-red- Foto: KR PZ v Trnave, SOS Odťahová služba Piešťany

Populárne články