Úvod Aktuality Pri včerajšej nehode za Piešťanmi zahynuli dvaja ľudia

Pri včerajšej nehode za Piešťanmi zahynuli dvaja ľudia

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Tragicky skončila dopravná nehoda na ceste I/61 za Piešťanmi v smere na Drahovce, ku ktorej došlo v utorok 7. januára večer. Zahynuli pri nej dvaja ľudia WindowsXp Minesweeper.

Polícia o nehode informovala na svojej facebookovej stránke ešte večer s tým, že ju dokumentuje a odkláňa premávku z oboch smerov bittorrent. Cesta bola uzatvorená. Podľa dnešného vyjadrenia polície 26 ročný vodič z Piešťan viedol osobné auto Suzuki Baleno v smere od Drahoviec na Piešťany vsphere client 6.0. Na rovnom úseku cesty prešiel z nezistených príčin do protismeru, kde sa čelne zrazil s oprotiidúcim autom Škoda Fabia. „Jeho 44 ročný vodič zo Svätého Jura utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol South Korea Broadcasting Legal Download. Vodič Suzuki bol s ťažkými zraneniami prevezený do nemocnice, kde v dôsledku zranení zomrel,“ informovali trnavskí policajti. Príčiny tragickej nehody polícia skúma pričom vyšetrovateľ začal trestné stíhanie z prečinu usmrtenia 고등래퍼3 눈 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Hasiči prijali oznámenie o nehode krátko pred 19.30 h. Na mieste udalosti zasahovali príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Piešťanoch z hasičských staníc v Piešťanoch aj v Hlohovci 거지 키우기 다운로드. Osoby z havarovaných vozidiel museli vyslobodiť pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia. „Zraneným hasiči poskytli predlekársku prvú pomoc a pomohli ich naložiť do vozidiel záchrannej zdravotnej služby 배경화면 앱 다운로드. Havarované automobily zabezpečili proti vzniku požiaru a pomohli ich naložiť na vozidlá odťahovej služby,“ informovala Júlia Kedrová z Krajského riaditeľstva HaZZ v Trnave 위치걸 다운로드.

Informácie o nehode boli tesne po tom ako k nej došlo zverejnené aj na facebookovej stránke Dopravný servis – Okres Piešťany 신조협려 다운로드. Na nej sa dozviete aktuálne správy o dopravnej situácii v piešťanskom regióne a prispieť nimi môžete aj vy.

Polícia vyzýva k opatrnosti na cestách a upozorňuje, že k nešťastiu môže dôjsť v sekunde 나모 웹 에디터 fx 다운로드.

-red- Foto: KR PZ v Trnave, SOS Odťahová služba Piešťany

REKLAMA