Úvod Aktuality Podpaľač z Trebatíc skončil v rukách polície. Išlo o objednávku

Podpaľač z Trebatíc skončil v rukách polície. Išlo o objednávku

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V júli minulého roka došlo v Trebaticiach k úmyselnému podpáleniu auta, od ktorého sa chytila horieť aj stena bytového domu. Škody boli vyššie ako 50-tisíc eur km 플레이어 다운로드. Policajti už vypátrali páchateľa. Išlo o muža z Piešťan. Polícia nevylučuje vodenie trestnej zodpovednosti aj voči ďalším osobám.


Podľa polície konal páchateľ na základe objednávky, keď zapálil osobné auto Škoda Superb 지오스톰 자막 다운로드. Auto polial horľavinou na dvoch miestach, pričom požiar sa rozšíril až na bočnú stenu bytového domu.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Majiteľovi auta spôsobil, v tom čase neznámy páchateľ, škodu vyše 10 tisíc Eur a majiteľom bytového domu vyše 43 tisíc 인공 지능 장기 다운로드.

„Polícia na prípade intenzívne pracovala a na základe získaných informácií a aj pomocou kamerových záznamov v obci, sa podarilo ustáliť osobu páchateľa I want to see and download. Vyšetrovateľ obvinil zo zločinu poškodzovania cudzej veci 46 ročného Dušana z Piešťan. Polícia podozrivého recidivistu včera zadržala a vyšetrovateľ spracoval podnet na jeho väzobné stíhanie z dôvodu, že by mohol pokračovať v trestnej činnosti a vyhýbať sa trestnému konaniu,“ uviedla v správe na facebookovej stránke trnavská polícia sql server developer 다운로드.

„Na prípade ďalej pracujeme a nevylučujeme vyvodenie trestnej zodpovednosti aj voči ďalším osobám. V prípade uznania viny, hrozí, za konanie z osobitného motívu (na objednávku), ktorým bola spôsobená značná škoda, odňatie slobody na tri až osem rokov,“ dodali policajti 가구 이미지 다운로드.

TS, Foto KR PZ v Trnave

REKLAMA