Úvod Novinky Silvestrovský beh ovládol Ondrej Kubo. Pretek prilákal spolu takmer 350 bežcov

Silvestrovský beh ovládol Ondrej Kubo. Pretek prilákal spolu takmer 350 bežcov

Silvestrovský beh v Piešťanoch v závere roka 2019 sa konal na novom mieste v Mestskom parku. Lokalita i viaceré novinky podujatia prilákali takmer 350 pretekárov v kategóriach od najmladších žiakov až po veteránov chrome 구버전 다운로드.

Dompek Pizza donaskova sluzba
PN Taxi
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Buenos pizza  burger

Celkovo odštartovalo 341 súťažiach Hot body download. V hlavnej kategórii mužov na 10,2 km bol najrýchlejším domáci Ondrej Kubo v čase 35 minút 40 sekúnd. Na druhom mieste skončil Filip Moravec z TJ Spartak Myjava, ktorý zaostal o 23 sekúnd a tretí Marek Štefanka s časom 36:08 centos iso 다운로드.

Medzi ženami bola jednoznačne prvá Jana Úradníková v čase 41:28. Druhá skončila Alexandra Pastieriková z AK Bojičky a tretia Vasilka Tyková z Trenčína 제인 도 다운로드.

Štefety na 6×1700 m ovládol tím MUSHLA RUNNING v zložení Timotej Keher, Dominik Kadlubiak a Martin Brna. Víťazi dosiahli čas 37:44 교육 동영상 다운로드. Na druhom mieste skončila dvojica Henrich Pršek a Štefan Hupko z AK BOJNIČKY s časom 38:12  a tretia skončila štvorica PRE BABKU MARIŠKU KRIŽ – Petrana Dubeňová, Adrián Pavelka, Pavol Antolík, a Martin Cisár 내가 살인범이다 다운로드.

V kategórii mužov do 39 rokov na 5,1 km trati bol najrýchlejší Matúš Babulík z STU Bratislava v čase 16:39. Druhý skončil Jozef Repčík z Funny athletics Piešťany a tretí Juraj Hlbocký english for proficiency. Kategóriu mužov na 40 rokov na tejto vzdialenosti ovládol Tibor Kakas z LESKYSRUNNERS (17:08). Medzi ženami bola najrýchlejšia Anita Stachová z Atletika NMnV.

Organizátori ďakujú sponzorom a partnerom za podporu podujatia, ale vďaka patrí aj výborným fanúšikom, ktorých prišlo neúrekom, za vytvorenie parádnej atmosféry.

Výsledky vrátane detských kategórií a fotogalériu z podujatia nájdete nižšie 더보이 다운로드. Kompletnú fotogalériu nájdete na silvestrovskybeh.sk/fotky-2019/ Windows 10 1909.