Úvod Aktuality Zdemolovaná základná škola je na predaj

Zdemolovaná základná škola je na predaj

Mesto Piešťany sa na druhý pokus snaží nájsť nového majiteľa niekdajšej 8. základnej školy na sídlisku Adam Trajan winhex 다운로드. Budova už roky chátra, prespávali v nej bezdomovci a často bola útočiskom narkomanov. Napriek snahám radnice zabezpečiť objekt sú tam dnes povytĺkané okná i dvere, deti majú prístup takmer do všetkých priestorov a hrozí im úraz glass ball mp3. Investor by rekonštrukciou pomohol celému sídlisku.

Staršia pani, ktorá v blízkosti budovy dnes dopoludnia venčila psa, nám povedala: „Keď sa v zime skoro stmieva, tak sa aj bojím ísť okolo itus ingang computer. Špatí to tu celé okolie, mali by s tým niečo urobiť.“ Nápad so zariadením pred dôchodcov, ktoré tu radnica plánovala, sa je pozdával: „Počula som, že tam mala byť aj vývarovňa.“ S využitím pozemku na parkovanie príliš nesúhlasila Free Matrap. „Viac by sa sem hodilo niečo pre ľudí,“ dodala na záver.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany

Budova bývalej základnej školy je podľa územného plánu na ploche občianskej vybavenosti 나눔명조 다운로드. Môžu tu byť kancelárie, obchody, nevýrobné služby, kultúrne alebo zdravotnícke zariadenia a podobne. Nevýhodou nehnuteľnosti je, že sa nachádza vo vnútri sídliska, ktoré trpí nedostatkom parkovacích miest source of html. Práve takéto využitie – napríklad platené parkovisko alebo garáže – by sa mnohým obyvateľom pozdávalo najviac.

Mestskí poslanci na júnovom zastupiteľstve schválili podmienky obchodnej verejnej súťaže Power Mill 2012 Download. Kritériom pre výber budúceho majiteľa nehnuteľnosti je najvyššia ponúknutá kúpna cena (viac info na mestskom webe) Seongju video. V predchádzajúcej súťaži musel záujemca ponúknuť minimálne 1 380 000 eur, čo je hodnota stanovená znalcom, ale nikto sa neprihlásil.

Radnica pôvodne plánovala prebudovať základnú školu na zariadenie pre seniorov a domov sociálnych služieb Windows 10 .net framework 3.5. Nepodarilo sa však na tento účel získať grant z fondov Európskej únie.

Autor: Martin Palkovič

REKLAMA