Úvod Aktuality Nový finančný riaditeľ Kúpeľov Piešťany

Nový finančný riaditeľ Kúpeľov Piešťany

Dlhoročného finančného riaditeľa Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany (SLKP) Emanuela Paulecha vystrieda od 1 제3의 매력 다운로드. októbra jeho súčasný zástupca Viliam Mikuláš. Informovala o tom hovorkyňa kúpeľov Jana Štefečková Beňačková.

„Rozhodli tak členovia predstavenstva SLKP na svojom riadnom zasadnutí 23 second story of the gossip. júna 2011,“ uviedla ďalej hovorkyňa.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

Podľa jej slov je post finančného riaditeľa kúpeľov pre Viliama Mikuláša profesionálnou výzvu a možnosťou sebarealizácie 생일 노래 다운로드. „Taktiež si cení prácu pre medzinárodne významnú a rôznorodú spoločnosť, akú SLKP bezpochyby na trhu reprezentuje,“ povedala Jana Štefečková Beňačková SchoolRumble.

Viliam Mikuláš má 33 rokov a pochádza zo Žiliny. Vyštudoval fakultu podnikového manažmentu na Ekonomickej univerzite v Bratislave Environment Special. V minulosti pracoval ako audítor v renomovanej audítorskej firme KPMG nielen na Slovensku, ale aj v Írsku. Jeho poslednou skúsenosťou bola pozícia finančného manažéra vo firme Avnet Technology Solutions v Bratislave pbvm90.dll.

Text a foto: Tlačová správa SLKP

 

 

REKLAMA