Úvod Aktuality Pevné svaly tour 2011 dnes v Piešťanoch

Pevné svaly tour 2011 dnes v Piešťanoch

Podujatie na podporu ľudí so svalovou dystrofiou zavíta dnes, 26. júla o 17.00 h na Námestie slobody. Na promo akcii ukáže svoje svaly známy slovenský silák Juraj Barbarič 구글스케치업 다운로드. O 22.00 h na parkovisku pred Kauflandom potiahne za sebou osobné auto na trati dlhej 15 km.

Od septembra minulého roku môžu Košičania vidieť Juraja Barbariča ťahať svoje auto každý deň v lokalite pri „Troch súdkoch“ pri Hornáde 유니팩 다운로드. „Každý deň ťahám auto cca 4 hodiny a je to vždy minimálne 15 kilometrov denne. Dnes mám v nohách viac ako 4.000 kilometrov“ hovorí Juraj Barbarič Sweet life download. Kvôli letným horúčavám trénuje Juraj v skorých ranných hodinách.

REKLAMA
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba

[youtube width=“522″ height=“350″]http://www.youtube.com/watch?v=Xo34sv7xpHM[/youtube]

Už siedmy rok podporuje svojimi aktivitami dystrofikov Jang Wook-jo download. Projektom Pevné svaly tour 2011 chce poukázať na to, že sú na Slovensku ľudia s nejakým druhom nervovosvalového ochorenia, ktoré im závažne zasahuje do života Windows 10 Explorer 11. „Mojim životným krédom je využívať svoje svaly v prospech tých, ktorí to potrebujú. Budem rád, ak ľudia počas môjho turné po Slovensku pošlú aspoň jednu smsku na účet belasého motýľa a podporia dystrofikov“ prezrádza motív turné Barbarič Real Music.

Počas celého projektu budú môcť sympatizanti Juraja Barbariča posielať smsky v tvare DMS MOTYL na číslo 877 a tým prispievať na nákup kompenzačných pomôcok pre dystrofikov, ktoré bohužiaľ štát plne nehradí 포켓몬스터 오메가루비 다운로드.

Text: Tlačová správa Foto: www.pevnesvaly.sk

REKLAMA