Úvod Aktuality Krojovaný Anna bál odohnal mračná

Krojovaný Anna bál odohnal mračná

Obnoviť tradíciu Anna bálov v Piešťanoch sa rozhodol Peter Veverka, ktorý 24. júla zorganizoval už tretí ročník tohto podujatia 봉신연의 다운로드. Podvečer vyhrávali na Kúpeľnom ostrove a na pešej zóne dychovky a vyspevovali ľudové súbory, aby ľudí prilákali do Kursalonu, kde zábava pokračovala až do noci 82년생 김지영 pdf.

„Tradíciu som sa rozhodol obnoviť preto, lebo som mal na Anna bále jeden pekný rodinný zážitok Welcome2Life Download. Keď som ako muzikant hrával na Anna báloch so Zorničkou ešte v Slovane, mal som česť privítať tam aj mojich rodičov. Keď už tradícia týchto podujatí ustala, pri príležitosti stého narodenia mojej mamičky som si oživil tú spomienku a začal som organizovať toto podujatie,“ povedal krátko po oficiálnom otvorení bálu v Kursalone Peter Veverka Watch Twitch Broadcast replay download. Zároveň chcel nadviazať na Anna bály, ktoré v šesťdesiatych a sedemdesiatych rokoch usporadúval Slovenský zväz žien.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

[youtube width=“522″ height=“350″]http://www.youtube.com/watch?v=NnLlZpDN0GI[/youtube]

Jeho pozvanie prijali folklórne skupiny z regiónu (Drahovce, Modrová, Piešťany a Pobedim) aj dychovky Drahovčanka a Horenka z jeho rodného kraja – z Moravy one mail. Tento ročník sa organizátorovi páčil zo všetkých najviac, najmä preto, že sa „… tónmi muziky podarilo odohnať mračná,“ a cítil dosť veľký záujem obyvateľov Piešťan aj kúpeľných hostí loadrunner. Podľa neho je to preto, lebo sa podarilo pripraviť pozývacie koncerty v hudobnom pavilóne Harmony aj na Winterovej ulici. „Myslím si, že je dobré, ak mesto žije okrem veľkých festivalov aj ľudovou zábavou,“ povedal na záver Peter Veverka thumb mp3.

Autor: Martin Palkovič

REKLAMA