Úvod Aktuality Semafor na Bratislavskej sa môže mýliť

Semafor na Bratislavskej sa môže mýliť

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Vodiči by si mali dávať pozor. Svetelná signalizácia na križovatke Bratislavská – Krajinská údajne púšťa autá z dvoch smerov naraz 드렁큰 타이거 편의점 다운로드. Náš čitateľ zažil takúto situáciu v sobotu 24. septembra v noci.

[singlepic id=20201 w=320 h=240 float=right]„O 23.26 h som bol skoro svedkom búračky 아이언맨3 자막 다운로드. Ja som stál na červenú z Trajana smer Žilina, odrazu naskočila doľava (k Tescu) zelená a vodič vedľa mňa sa rozbehol, ale v tej chvíli skočila zelená aj v smere od Žiliny na Trajan ebsi 동영상 다운로드. Rozbiehali sa pomaly, tesne zabrzdili a nebuchli sa,“ opísal prípad svedok.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Beátu Palkechovú z úseku dopravy mestského úradu táto situácia prekvapila 초청장 서식 다운로드. Podľa jej slov sa na kompetentných zatiaľ s podobným problémom nikto neobrátil. Náš čitateľ však tvrdí, že sa to stalo už aj jeho známej 종말의 세라프 자막 다운로드.

„Upozorním firmu, ktorá sa o tieto semafory stará. Oni majú program, pomocou ktorého si to vedia spätne načítať 가십걸 시즌1 다운로드. Zistia, či sa to naozaj stalo,“ povedala Beáta Palkechová a dodala, že s podobnými problémami sa majú vodiči obracať na úsek dopravy MsÚ 괌 지도 다운로드.

[singlepic id=20200 w=320 h=240 float=left]Ako ďalej uviedla, na križovatke Bratislavská – Krajinská sa v júni menila dynamika 신나는 힙합 다운로드.

„Teraz to funguje tak, že semafor púšťa dĺžku zelenej, podľa toho koľko vozidiel sa hýbe v jednotlivých smeroch,“ vysvetlila B. Palkechová. Zabezpečujú to indukčné slučky, ktoré detekujú pohyb vozidiel.

Autor: mp

REKLAMA

REKLAMA