Úvod Aktuality Šéfa Horezzy Stanislava Brečku odvolali z funkcie, štát má inú predstavu o...

Šéfa Horezzy Stanislava Brečku odvolali z funkcie, štát má inú predstavu o riadení

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Informáciu o odvolaní predsedu predstavenstva a generálneho riaditeľa štátnej akciovej spoločnosti Horezza a.s. Stanislava Brečku priniesol včera internetový portál ZPiešťan.sk. Pre PNky ju potvrdila aj hovorkyňa Ministerstva obrany Danka Capáková tif viewer. Podľa vyjadrenia rezortu má akcionár inú predstavu o vedení a riadení spoločnosti. S. Brečku má nahradiť vo funkcii brigádny generál vo výslužbe, Ľubomír Haberl. 

Horezza (18)

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Bývalý generálny riaditeľ v rozhovore pre PNky avízoval smelé plány s rozvojom spoločnosti a mal dokonca záujem o zreštaurovanie hotela Slovan pod hlavičkou spoločnosti Horezza Wilbis download. Podľa jeho slov vstúpil do akciovky v roku 2013 ako krízový manažér, ktorý mal pripraviť likvidáciu niektorých ubytovacích zariadení. Rozhodol sa však ukázať, že majú potenciál google apps for android 4.3. V Piešťanoch na jeho podnet v Kúpeľnom ústave F.E. Scherera, hoteli Granit, navŕtali nový termálny prameň a zrekonštruovali ubytovaciu časť a vnútorný bazén Mac Terminal. Pokračovať mala rekonštrukcia kúpeľnej časti. Čo bolo konkrétnym dôvodom jeho odvolania rezort obrany nekomentoval.

Horezza (10)

Jediným akcionárom Horezza a.s. je Slovenská republika, v ktorej mene koná Ministerstvo obrany Slovenskej republiky 으뜨거따시 스폰서 다운로드. „Akcionár (t.j. vlastník) spoločnosti je oprávnený odvolať člena štatutárneho orgánu spoločnosti kedykoľvek, z akéhokoľvek dôvodu alebo aj bez uvedenia dôvodu,“ píše vo vyjadrení hovorkyňa Ministerstva obrany Danka Capáková haansoft pdf 드라이버 다운로드. „Odvolanie Stanislava Brečku z funkcie člena a predsedu predstavenstva bolo vykonané v súlade s Obchodným zákonníkom a stanovami spoločnosti 바람체 다운로드. Akcionár má inú predstavu o vedení a riadení spoločnosti HOREZZA, a.s.“

Stanislava Brečku odvolali z pozície člena a predsedu predstavenstva v piatok 15 아이폰 6 벨소리 다운로드. júla. „Odvolaním z funkcie predsedu predstavenstva mu zanikla aj funkcia generálneho riaditeľa. Vo funkcii ho nahradil Ľubomír Haberl, ktorý spĺňa predpoklady na výkon funkcie člena štatutárneho orgánu akciovej spoločnosti v súlade s uznesením vlády SR, ktorým vláda SR schválila návrh pravidiel výberu, riadenia a odmeňovania zástupcov štátu v orgánoch spoločností s majetkovou účasťou štátu,“ uzatvára hovorkyňa Grape Valley.

Ľubomír Háberl (1955) je brigádnym generálom vo výslužbe. V rokoch 1993-1999 pôsobil ako zástupca veliteľa 1. armádneho zboru, v roku 2003 ho vymenovali do funkcie brigádneho generála, od roku 2003 do 2007 sa stal náčelníkom Štábu logistiky Generálneho štábu ozbrojených síl SR a neskôr poradcom ministra obrany SR Ľubomíra Galka 스마트폰 해킹 툴 다운로드.

-ad-, ilustr. foto: L. Turňa

REKLAMA