Úvod Aktuality Lávka počká, peniaze chcú presunúť na cestu A. Hlinku

Lávka počká, peniaze chcú presunúť na cestu A. Hlinku

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Oprava chodníka pre peších na Krajinskom moste znesie odklad o 4-5 rokov. V tomto duchu znie vyjadrenie statika a autora projektu Rekonštrukcia lávky na Krajinskom moste po posúdení súčasného stavu 신서유기 6 3화 다운로드. Rovnako radnica momentálne rieši možnosť financovania rekonštrukcie lávky z projektu cezhraničnej spolupráce. Mesto preto navrhuje presunúť 200-tisíc eur z rovnako znejúcej rozpočtovej položky na rekonštrukciu komunikácie A our story. Hlinku, ďalších dvesto k nim pribudne z daní z príjmov. Návrh je súčasťou viac ako dvadsaťbodového materiálu o zmenách v tohtoročnom rozpočte, ktorým sa budú zaoberať poslanci na júlovom zasadnutí. 

IMG_0729

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

 

Projektová dokumentácia na IV 오라클 xe 다운로드. etapu rekonštrukcie miestnych komunikácií bola spracovaná ešte v roku 2014. V rámci nej je navrhnutá oprava cesty na ulici A. Hlinku od križovatky so Žilinskou až po stanicu Download Albata. Vzhľadom na jej zlý technický stav a skutočnosť, že ide jednu z hlavných prístupových trás na obe stanice, z výnosu daní z príjmu tak navrhuje mesto na rekonštrukciu použiť približne polovicu: 200-tisíc eur z celej sumy 403 651 eur 드라스틱 포켓몬스터 화이트2 다운로드.

IMG_0731

Ďalšiu, rovnakú sumu chcú presunúť z položky, určenej na opravu lávky na Krajinskom moste 후레자식 다운로드. V súčasnosti je na jej opravu vyčlenených v rozpočte 270-tisíc eur.

Lávka Krajinský (18)

Podľa vyjadrenia statika Bohumila Bohunického, ktoré je súčasťou dôvodovej správy materiálu na rokovanie MsZ, celá navrhovaná oprava ešte znesie odklad o 4-5 rokov 즐거운 사라 다운로드. Z jeho pohľadu je však potrebné “ vyčistiť nosné profily technickej časti lávky, ktoré tvoria záchytnú drážku pre hrubé nečistoty z pochôdznej plochy, čím zabraňujú odtoku dažďovej vody.“ Tieto drážky doteraz neboli nikdy vyčistené 고스트 11.5 다운로드. Ostatná časť nákladov má skôr estetickú funkciu – obnovu povrchovej úpravy.

Lávka Krajinský (7)Rekonštrukciu lávky plánovalo mesto ešte minulý rok, primátor nakoniec jej realizáciu odložil 소스 세이프 2005 다운로드. Po vyjadrení statika by sa tak tento rok mali urobiť len nutné opravy technickej časti, na ktoré zostalo v rozpočte 70-tisíc eur.

Lávka Krajinský (11)

Problematike sa venoval aj poslanec Ján Jánošík (nezávislý – Spoločne pre Piešťany), ktorý vo svojom blogu navrhoval, aby sa na oprave podieľali aj spoločnosti, pre ktoré lávka vlastne slúži ako „držiak“ potrubí, či rozvodov re-shack weapon.

Lávka Krajinský (13)

-ad-, Zdroj: www.piestany.sk, foto: A. Drahovská, L. Turňa

 

REKLAMA