REKLAMA

Rekonštrukcia Sládkovičovej ulice sa pomaly blíži do finále. Minulý týždeň však z posledného úseku od Rastislavovej ulice po ulicu Dominika Tatarku zmizli stavebné mechanizmy 캔디팡 다운로드. Obyvatelia sa pýtali, či išli na dovolenku? Dôvodom pozastavenia ich činnosti je neplánovaná aktivita Trnavskej vodárenskej spoločnosti, ktorá sa rozhodla vymeniť v tomto úseku vodovodné potrubie Download all marvels.

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba

Podľa informácií, ktoré odzneli na rokovaniach mestského zastupiteľstva boli všetci vlastníci sietí vyzvaní, aby spolu s rekonštrukciou cesty rekonštruovali ak je to potrebné i sieťové rozvody martial arts drama. Tavos deklaroval, že v danom úseku nie sú potrebné žiadne rekonštrukcie. Teraz však po odkrytí potrubia padlo rozhodnutie vymeniť ho v poslednom úseku od Rastislavovej op Dominika Tatarku 윈도우 10 자바 다운로드.

Rekonštrukcia Sládkovičovej ulice, ktorú realizuje spoločnosť Eurovia SK v celkovej hodnote 766 441,85 EUR, by mala byť podľa zmluvy ukončená do štyroch mesiacov od protokolárneho prevzatia staveniska, čiže približne do polovice augusta 화웨이 다운로드.

Stavbári mali veci rozbehnuté tak, že mohli skončiť aj o niečo skôr, avšak neplánovaná výmena potrubia ich zdrží. Podľa dostupných informácii by však aj napriek tomu mali zmluvne dohodnutý termín dodržať Windows 7 in English.

-th-

REKLAMA