Connect with us

Aktuality

PNky majú rok – ďakujeme za vašu priazeň

Published

on

Reklama
Reklama

Dnes je to presne rok, čo PNky.sk zverejnili prvý článok. Odvtedy ste si ich už mohli prečítať 973. V rámci nich sme čitateľom ponúkli cez 700 fotogalérií a takmer 14-tisíc fotografií. Začínali sme od nuly a dnes je vás priemerne 950 unikátnych čitateľov denne a 16-tisíc mesačne. Za rok navštívilo portál PNky.sk 92-tisíc unikátnych návštevníkov.

[singlepic id=13926 w=320 h=240 float=left]Okrem samotného portálu PNky.sk sme rozbehli projekt vase.pnky.sk, kde môže byť každý z vás na chvíľu novinárom. Svoj inzerát môžete zverejniť prostredníctvom podstránky bazar.pnky.sk. O podujatiach v Piešťanoch a okolí sa dozviete prostredníctvom rubriky Podujatia, kde užívatelia Facebooku môžu o podujatiach jedným kliknutím zdielať a informovať o ňom svojich priateľov. Ak chcete mať kalendár akcií k dispozícii aj keď nie ste online, pripravujeme pre vás verziu vo formáte PDF, ktorú si môžete vytlačiť a mať vždy po ruke.

Na Facebooku je vás momentálne 2.692, ktorým sa PNky.sk páčia, čo je vrámci regiónu najsilnejšia mediálna skupina. Podľa návštevnosti je vás ďaleko viac, ktorí získavajú informácie aj vďaka nášmu portálu. Za rok sa nám vďaka tomu podarilo dostať na úroveň iných regionálnych portálov a niektoré aj s dlhším pôsobením dokonca výrazne predstihnúť.

Od júna sa náš redakčný tím rozrastá, takže veríme, že budeme schopní poskytovať vám stále viac. Stále je čo zlepšovať a na čom pracovať. Ďakujeme všetkým spolupracovníkom, ktorí prispeli textovým či obrazovým materiálom. Všetkým inzerentom, bez ktorých by portál neexistoval a taktiež všetkým podporovateľom, bez ktorých by to jednoducho nešlo. Ďakujeme vám všetkým za prejavenú priazeň.

Reklama

Tomáš Hudcovič – šéfredaktor a vydavateľ

Populárne články