Úvod Aktuality Nemocnica s nelichotivým hodnotením od pacientov

Nemocnica s nelichotivým hodnotením od pacientov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Nemocnica Alexandra Wintera sa v prieskume spokojnosti poistencov Všeobecnej zdravotnej poisťovne za rok 2014 ocitla až na 72 mieste zo 78 hodnotených zdravotníckych zariadení League of Legends pbe. Pacienti ju v prieskume ocenili 54,03 percentami, na porovnanie Národný ústav srdcových a cievnych chorôb v Bratislave na prvom mieste získal až 86,99 percenta Goodnote Gullible Download. Poisťovňa zostavila prieskum z 5213 vyplnených dotazníkov, ktoré sa jej vrátili od viac ako 20 000 pacientov.

Podobne sa Nemocnica Alexandra Wintera umiestnila aj v roku 2013 v prieskume zdravotníckych zariadení inštitútu INEKO WinIng Eleven 2018 Download. Vtedy jej patrilo 80. miesto zo 112 hodnotených. Naopak dobrý výsledok sa jej podarilo dosiahnuť v tabuľke transparentnosti, kde sa umiestnila so 47,9 percentami na 27 json-simple-1.1.jar. mieste zo 145 hodnotených nemocníc. Ďalšie dve zariadenia v Piešťanoch, Národný ústav reumatických chorôb a Slovenské liečebné kúpele Piešťany obsadili 35 잠깐만 다운로드. a 53. pozíciu.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

V minuloročnom hodnotení spokojnosti poistencov Všeobecnej zdravotnej poisťovne sa na posledných 3. miestach umiestnili Nemocnica s poliklinikou sv Download the Antagonistic Army. Barbory v Rožňave, Nemocnica s poliklinikou sv. Lukáša v Galante a úplne najhoršie vyhodnotili pacienti služby Nemocnice Dr. Vojtecha Alexandra v Kežmarku s len 48,07 percentnou spokojnosťou python selenium files.

-lt/Zdroj: Všeobecná zdravotná poisťovňaINEKO

REKLAMA