Úvod Aktuality NÚRCH dostal 6 a pol milióna na modernizáciu prístrojov

NÚRCH dostal 6 a pol milióna na modernizáciu prístrojov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V Národnom ústave reumatických chorôb v Piešťanoch vládne momentálne veľký ruch. Ústav získal nenávratný príspevok vo výške 6,5 milióna Eur z eurofondov na obnovu a modernizáciu prístrojového a technologického vybavenia pre výskum, a tak sa pre pár dňami rozbehli úpravy priestorov, potrebných na realizáciu projektu 세븐포유 다운로드. V rámci neho nakúpia aj nový systém, ktorý bude tiež súčasťou výskumu pri komplexnej fyzikálnej a rehabilitačnej liečby pacientov s chorobami pohybového aparátu Ise Tunnel Download.

nurch

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Projekt s názvom Modernizácia výskumnej a vývojovej infraštruktúry Národného ústavu reumatických chorôb v Piešťanoch bol schválený v rámci Operačného programu Výskum a vývoj a bude spolufinancovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja Kakao Lens character. Celková schválená suma predstavuje 6 586 859,00 EUR.

V rámci projektu uzavrel NÚRCH zmluvu s firmou ProScience Tech s.r.o.z Bratislava na kúpu Špecializovaných zariadení pre výskum za 6 342 730 Eur s DPH Entrip download. Jej súčasťou sú okrem približne dvoch desiatok unikátnych systémov a prístrojov pre výskum v laboratórnych podmienkach, či diagnostiku napríklad aj zariadenia pre kompletnú elektroterapiu, ultrazvukovú terapiu, laserový skener, prístroj pre sekvenčnú tlakovú masáž končatín, mikrovlnnú diathermiu, terapiu rázovými vlnami, balneoterapiu, kryokomoru, hydromasáž, krátkovlnnú terapiu, ergospirometriu a manipuláciu s klientom, ale tiež cvičebná zostava pre kruhový tréning 칸쟈니 다운로드.

Download african vod. Použite šípky na klávesnici pre presun na nasledujúci a predchádzajúci." src="http://www.egamed.sk/image_system/images/2/out/000001le00010p00p010012gffffff01sk.jpg" alt="" width="396" height="381" /> Jedným zo zariadení je aj ShockMaster 500 MAX- novej generácie z ponuky distribútora Egamed Ratnovce Newist Hello Download. (foto: www.egamed.sk)

„Tento systém na podporu mikrocirkulácie, metabolizmu a regeneračných mechanizmov bude súčasťou komplexnej fyzikálnej a rehabilitačnej liečby pacientov s chorobami pohybového aparátu,“ uviedol riaditeľ NÚRCH Jozef Rovenský java poi 파일 다운로드. Nové zariadenie je zamerané na zlepšenie mikrocirkulácie, regeneráciu tkanív a potlačenie zápalových zmien v tkanivách u pacientov so zápalovými a nezápalovými reumatickými chorobami Kim Kun-mo 3 book download. „Liečba pacientov s muskuloskeletálnym postihnutím musí byť komplexná a okrem medikamentóznej liečby dostávajú pacienti aj fyzikálnu, balneologickú a rehabilitačnú liečbu. Prístroje, ktoré sme vysúťažili, sa použijú výlučne na výskumné účely,“ doplnili zástupcovia výskumného ústavu. Spustenie prevádzky plánujú začiatkom budúceho roka a liečba bude hradená zo zdravotného poistenia. Určená je pre pacientov hospitalizovaných v NÚRCH Piešťany.

-red- Foto: www.nurch.sk

REKLAMA