Úvod Aktuality Nekonečný príbeh: park pamiatkou zatiaľ nebude

Nekonečný príbeh: park pamiatkou zatiaľ nebude

Ministerstvo kultúry zrušilo rozhodnutie pamiatkárov, ktorí koncom apríla vyhlásili piešťanský mestský park za národnú kultúrnu pamiatku (NKP) Download The Beginning of The Hero. Vyhovelo tak odvolaniu súkromných vlastníkov – piešťanských kúpeľov a Anny Veselej.

Rozhodnutie ministerstva, proti ktorému nie je možné podať odklad, zverejnili dnes (4 존윅1 자막 다운로드. augusta 2011) na webe mesta. Pokračuje tak kolotoč rozhodnutí a odvolaní 워킹데드 시즌7 다운로드.

REKLAMA
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Pamiatkári vyhlásili park za NKP prvýkrát už vlani. Ministerstvo kultúry však toto rozhodnutie zrušilo OneDrive app. Dôvodom mali byť procesné chyby. Všetko sa rozbehlo odznova začiatkom tohto roka. V apríli sa obe strany – vlastníci a pamiatkári – stretli na obhliadke a koncom apríla bol park vyhlásený za národnú kultúrnu pamiatku opäť 혁오 22 다운로드. Vlastníci sa odvolali.

Aj tentoraz vyčíta ministerstvo pamiatkárom najmä procesné chyby: „Pamiatkový úrad teda nedostatočne zistil skutkový stav veci, čim porušil zásadu meteriálnej pravdy správneho konania,“ píše sa v rozhodnutí 실비 키우기 1.9 다운로드. Na inom mieste však ministerstvo uznáva pamiatkovú hodnotu predmetného územia a jeho hranice: „Pamiatkový úrad správne označil dotknuté územie ako park a vymedzil ho parcelnými číslami.“ Súkromní vlastníci totiž namietali, že nie je možné presne určiť hranice, ktoré treba chrániť, pretože sa nedá konkretizovať, kde presne je zachovaná autentická sadovnícka kompozícia z 19 소설 저작권 다운로드. storočia.

Autor: mp

 

REKLAMA