Úvod Aktuality Na Adam Trajan sa vráti pošta

Na Adam Trajan sa vráti pošta

Na základe spoločných rokovaní radnice, Pavla Táborského a Slovenskej pošty došlo k rozhodnutiu, že na sídlisku Adam Trajan po roku opäť otvoria poštovú prevádzku v budove PT Univerzál Dossana Download. Informáciu dnes zverejnil mestský úrad na svojom webe.

„Požadovali sme, aby boli rozšírené otváracie hodiny aj na popoludnie,“ povedala o rokovaní prednostka mestského úradu Denisa Bartošová 윈도우10 1703 다운로드. V tom vyšlo vedenie Slovenskej pošty mestu v ústrety, ale v zmysle zákonníka práce nemôže byť zatiaľ pobočka otvorená aj v sobotu. Podľa prednostky má radnica prísľub, že v prípade veľkého záujmu môže prísť aj k tejto zmene Free download of Aquaman.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba

Poštové služby sprístupnia obyvateľom od 1. septembra. Otvorené bude počas pracovných dní od 9.00 do 13.00 h a od 14.00 do 18.00 h Angelbell download. Miesto vyhradené špeciálne pre túto prevádzku (na obrázku) je priamo v supermarkete PT blízko pokladní.

Na sídlisku Adam Trajan chýba pobočka pošty už od augusta minulého roka, kedy rozsiahli požiar zničil nákupné centrum PT Univerzál 그대에게 다운로드. To pred Veľkou nocou znovu otvorili, ale pošta tam stále chýbala.

Prečítajte si aj: Z PT-čka zostalo len zhorenisko a PT-čko vstalo z popola, ľudí prišlo veľa

Autor: mp

REKLAMA