Úvod Aktuality V klube záhad pátrajú deti po vedomostiach

V klube záhad pátrajú deti po vedomostiach

Neobyčajné spojenie hier a získavania nových vedomostí si užívajú deti, ktoré sa zapojili do denného tábora s vyučovaním angličtiny s názvom Prázdninový klub záhad Terraria for free. V Mestskej knižnici a na rôznych výletoch lúštia aj tento týždeň tajomné hádanky, cestujú v čase a vstupujú do sveta fantázie.

„Každý deň máme inú tému, dnes sú to čarodejnice,“ hovorí Blanka Kollárová z organizácie Orbis Slovakia a pokračuje: „Jednotlivé témy sú spojené s konkrétnymi knižkami a k tomu pripravujeme program, napríklad výlety 피파2002 월드컵 다운로드. Boli sme v planetáriu v Hlohovci aj v Múzeu hodín v Bratislave.“ Všetky tieto aktivity majú byť pre deti motiváciou, aby čítali. Jednotlivé príbehy spoznávajú postupne, musia byť aktívne, hľadať odpovede, kresliť, vyrábať kostýmy Download the caption of The Corellaine Secret.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba

Ústrednou postavou celého tábora je škriatok, ktorý sa môže dostať do jednotlivých príbehov a narušiť ho, ak deti nesplnia úlohy, ktoré im každý deň kladie 구글 크롬 동영상 다운로드. Aj hodiny angličtiny sa nesú v tomto duchu. Už ráno majú vyučovanie, počas ktorého s nimi lektorka zo Skypersu hovorí predovšetkým v cudzom jazyku web game source. Aj tam sa hra strieda so získavaním nových vedomostí. Potom pátrajú po záhadách jednotlivých príbehov, či už v priestoroch Mestskej knižnice alebo na výletoch 국민은행 공인인증서 다운로드.

Tábor vyvrcholí na Červenej veži, kde budú pre deti pripravené ďalšie záhady – v strašidelnom lese musia nájsť stopy škriatkov, aby sa všetky príbehy z celého týždňa dobre skončili 명화 무료 다운로드.

Netradičný tábor pripravila organizácia Orbis Slovakia s jazykovou školou Skypers a Mestskou knižnicou. Deti počas neho vytvorili množstvo originálnych diel – kostýmov, obrázkov, kníh… Tie budú od 8 ms project 2016 한글 다운로드. augusta vystavené v knižnici.

Autor: mp

REKLAMA