Úvod Aktuality Festival Zázarčný oriešok ukončia predčasne

Festival Zázarčný oriešok ukončia predčasne

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
셜록홈즈 소설 다운로드

Kvôli protiepidemickým opatreniam, ktoré majú začať platiť vo štvrtok 1. októbra, organizátori o deň skôr ukončia medzinárodný festival rozhlasových rozprávok Zázračný oriešok 2020 Skycastle 7. Informovala o tom Mestská knižnica mesta Piešťany.

Podujatie určené najmä deťom sa začalo v pondelok 28. septembra. Do Piešťan a okolitých obcí prináša stretnutia s tvorcami, rozhlasových rozprávok, spisovateľmi, vydavateľmi, hercami Ndine Regulation 2019.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Sprievodné podujatia, ktoré sa mali konať vo štvrtok 1. októbra 2020, sa uskutočnia o deň skôr. Divadelný workshop venovaný 100. výročiu profesionálneho divadla začneme v knižnici v stredu o 9:00 hodine, premietanie animovaného seriálu pre deti spojené s besedou a workshopom Piešťanské Tresky Plesky 2 odštartujeme pre školákov v Rakoviciach o 10:45 hodine,“ reagovala na oznámenie nových opatrení Mestská knižnica mesta Piešťany, ktorá Zázračný oriešok organizuje spolu Mestom Piešťany, Trnavským samosprávnym krajom a Rozhlasom a televíziou Slovenska 창피해 다운로드.

-red-

Download Canon mp3
REKLAMA