Úvod Aktuality Festival Zázarčný oriešok ukončia predčasne

Festival Zázarčný oriešok ukončia predčasne

REKLAMA
셜록홈즈 소설 다운로드

Kvôli protiepidemickým opatreniam, ktoré majú začať platiť vo štvrtok 1. októbra, organizátori o deň skôr ukončia medzinárodný festival rozhlasových rozprávok Zázračný oriešok 2020 Skycastle 7. Informovala o tom Mestská knižnica mesta Piešťany.

Podujatie určené najmä deťom sa začalo v pondelok 28. septembra. Do Piešťan a okolitých obcí prináša stretnutia s tvorcami, rozhlasových rozprávok, spisovateľmi, vydavateľmi, hercami Ndine Regulation 2019.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

„Sprievodné podujatia, ktoré sa mali konať vo štvrtok 1. októbra 2020, sa uskutočnia o deň skôr. Divadelný workshop venovaný 100. výročiu profesionálneho divadla začneme v knižnici v stredu o 9:00 hodine, premietanie animovaného seriálu pre deti spojené s besedou a workshopom Piešťanské Tresky Plesky 2 odštartujeme pre školákov v Rakoviciach o 10:45 hodine,“ reagovala na oznámenie nových opatrení Mestská knižnica mesta Piešťany, ktorá Zázračný oriešok organizuje spolu Mestom Piešťany, Trnavským samosprávnym krajom a Rozhlasom a televíziou Slovenska 창피해 다운로드.

-red-

Download Canon mp3
REKLAMA