Úvod Aktuality Editorial: Týždeň na PNkách (47)

Editorial: Týždeň na PNkách (47)

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

November sa prehupol do druhej polovice a cvála ku svojmu záveru, my sa však na chvíľu vrátime späť, aby sme Vám priblížili informácie, ktoré sme priniesli tento týždeň. A to najmä niektoré vybrané, ktoré už na hlavnej stránke nevidíte, ale počas pracovných dní ste ich možno nestihli prečítať. Pre tých, ktorí si ešte nezvykli, zobrazia sa Vám po dvojitom kliknutí na farebný text EuroTruck Korea Map.

IMG_8509Hneď v pondelok sme Vás informovali o slávnostnom odhalení nového diela v Piešťanoch: Socha Milana Rastislava Štefánika zdobí od soboty park. Pripomenuli sme si aj históriu počas sviatku 17. novembra Revolúcia bola nežná, ale zmeny podstatné 맥os 모하비 다운로드. Pozvali sme Vás tiež na verejné rokovanie Mestského zastupiteľstva – Poslanci zasadnú v novembri až dvakrát, tento štvrtok budú rozhodovať o úvere. Znovu sme upozorňovali najmä rodiny seniorov, ktorí žijú sami, aby si dávali Pozor na podvodníkov, aktuálne lákajú do banky a pošlú aj taxík, pretože Falošný vnuk vylákal od starenky tri tisícky von Mark. Pozreli sme sa aj k susedom v článkoch Na Banke sa opäť zosúva pôda a Obec Banka má vďaka nadšencovi zdigitalizovanú kroniku.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Kompetentní o dopravných problémoch na Brezovej rozhodli, že Situáciu v okolí školy má vyriešiť nová značka 중학생 다운로드. Dozvedeli sme sa tiež, že podľa Greenpeace: „Zo skládky pravdepodobne unikajú nebezpečné chemikálie!“. Policajti v kraji tento týždeň zdokumentovali až 29 nehôd, pri štyroch z nich úradoval alkohol a prišlo aj k úmrtiam. Z okolia zrazil známy pretekár na nočnej ceste mladíka z Dolného Lopašova 사파리에서 유튜브 동영상 다운로드.

IMG_1335_resizeDobrou správou bolo, že Cenu Biela vrana dostali Alan Suchánek a Magdaléna Kovačovičová z Piešťan, a tiež ako sa Klavír pre všetkých uložil k zimnému spánku. Pomaly sa blížia aj najkrajšie sviatky roka, preto Vianočný stromček už stojí na pešej zóne a Vianočné trhy otvoria svoje brány už o necelý týždeň Minecraft Jumpmap.

Prior2Našich čitateľov mrzelo, že Umelecké dielo na fasáde Prioru zmizlo pod polystyrénom a mnohí podľa komentárov na našej FB stránke neveria tomu, čo sa udialo na štvrtkovom zastupiteľstve: Vyrastie v Piešťanoch krytá plaváreň? Investor predstavil svoj zámer.

V rubrike Kultúra sme Vás pozvali na nadchádzajúce podujatia ako napríklad Elektrárňa predstaví výstavu kúpeľnej architektúry a skvele obsadené podujatie Vianočný koncert odohrá Slovenská filharmónia, okrem sólistov zaspievajú aj Lúčničiari head soccer 버그판 다운로드. Emotívne reakcie vzhľadom na udalosti vo svete vyvolala aj plánovaná utorková beseda v Piešťanskom informačnom centre, kde Arabský sen o Európe priblíži Piešťancom Emíre Khidayer.

mikulasPre deti sme pridali ďalšiu pozvánku: Stretnite sa s Mikulášom v Úsmeve a potešilo nás, že Villa Zuckman sa pridala k Historickým hotelom Slovenska 배트맨 아캄나이트 다운로드. Ešte pred sviatkami môžete urobiť aj niekoľko dobrých skutkov ako Premeňte nepotrebné na potrebné vďaka Zóne bez peňazí alebo podporíte mladých dobrovoľníkov, ktorí pracujú na záchrane hradu:Tematínčania potrebujú pomoc.

MG_1352_wVzhľadom na zimné obdobie bol tento týždeň v športe o čosi pokojnejší, a tak upozorníme len na úspechy našich športovcov z úvodu, resp 가는 으뜸체 다운로드. záveru predošlého týždňa: Vodné pólo: Naše juniorky strieborné na Zimných majstrovstvách SR, Florbal: Pávi porazili Prievidzu aj v druhom zápase, Hádzaná: Piešťany po výhre vo Vajnoroch naďalej vedú 1. ligu. Všetkým gratulujeme!

Ostatné aktuálne články stále nájdete na našej hlavnej stránke, medzi nimi napríklad aj dva nové blogy našich čitateľov Petra Zemánka a Jána Derďáka gta 5 다운로드. Vychutnajte si teda nedeľný obed aj pokojné popoludnie, čítajte a zostaňte s nami.

Za redakciu pozdravuje

Adriana Drahovská

Foto: archív PNky – autori sú uvedení pod textom v jednotlivých článkoch

REKLAMA