Úvod Aktuality Do upratovania sa zapojili aj turisti – návštevníci Piešťan

Do upratovania sa zapojili aj turisti – návštevníci Piešťan

V utorok 22. marca, keď si pripomíname svetový deň vody, sa do veľkého piešťanského upratovania s názvom Gesto pre čisté mesto zapojili žiaci základnej školy na Mojmírovej ulici a popoludní aj zamestnanci piešťanskej radnice water vango-based. Deti dopoludnia nazbierali na ratnovskej strane Sĺňavy 300 vriec odpadu.

Doteraz sa do upratovania Piešťan zapojilo skoro 1300 ľudí java ftp 파일 다운로드. Do soboty 26. marca, keď dni dobrovoľníctva končia, by mali pribudnúť ešte ďalšie stovky rúk, ktoré pomôžu s čistením okolia Váhu, Sĺňavy, ale aj lokalít v meste či v okolí potoka Dubová Go free download. Do akcie sa do konca týždňa zapoja ešte žiaci z Banky, Ratnoviec, základných škôl na Brezovej ulici, na Vajanského ulici, cirkevnej základnej školy, deti z Hornej Stredy, pracovníci bytového podniku aj knižnice 디시클리너 다운로드. Zaujímavé je, že upratovať pomáhali aj turisti, ubytovaní v hoteloch pri Sĺňave. Keď videli aktivitu domácich, rozhodli sa pripojiť. Tak nejak by mala vyzerať pozitívna motivácia Tupe.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

V sobotu 26. marca sa uskutoční na Dine otvorenie sezóny a poďakovanie všetkým, ktorí sa zúčastnili veľkého upratovania 에쒸비 전권 다운로드. Na obed bude guláš a lokše. Večer je na pláne opekačka. Aj keď by organizátori akcie Gesto pre čisté mesto boli najradšej, ak by odpadky v prírode vôbec neboli a nemuselo by sa upratovať, kým sa tento sen stane skutočnosťou, ďakujú všetkým zúčastneným a vyjadrujú radosť z toho, že spoločne urobili niečo pre prírodu Download Blue Manto.

Autor: db Foto: Tomáš Hudcovič – hugophoto

REKLAMA