Úvod Aktuality Objednávajte PPZtky a súťažte o desať, ktoré budú zdarma

Objednávajte PPZtky a súťažte o desať, ktoré budú zdarma

REKLAMA
HA PN

Prvé bicykle majú od minulého víkendu Piešťanské poznávacie značky (PPZ). Jedným zo šťastlivcov, ktorý sa už môže popýšiť nielen novým bicyklom, ale aj novou značkou, je Edo Kučkovský Download baby driver subtitles. Značky si doposiaľ registrovalo 130 záujemcov.

[singlepic id=11436 w=320 h=240 float=left]Už v prvý aprílový týždeň bude na stránkach www.slnava-piestany.sk a aj na našom portáli www.pnky.sk zverejnený kalendár, kde sa dozviete aktuálne informácie o zľavách a akciách vyplývajúcich z vlastníctva PPZ-tky 격동고딕 ttf 다운로드. Pre všetkých nových záujemcov o piešťanské značky pripravili nadšenci z Dina, ktorí stoja za projektom podporujúcim cyklistiku, cestovný ruch a spriaznené prevádzky, súťaž o desať značiek zdarma evernote 다운로드. Stačí ak si od [singlepic id=11437 w=320 h=240 float=right]utorka 22. marca do piatku 25. marca objednáte svoju PPZ-tku na adrese info@slnava-piestany.sk a budete zaradený do žrebovania o desať značiek zdarma, ktoré sa uskutoční v sobotu 26 malware samples. marca pri príležitosti otvorenia sezóny u Dina. (Podrobné info o objednávke tu.) Môže sa tak stať, že práve vy nebudete musieť za značku platiť a získate výhody vyplývajúce z jej vlastníctva 동영상 분할 다운로드. Ak by sa na vás šťastie náhodou neusmialo, i tak za 5 eur získate zaujímavé výhody.

REKLAMA
Knebl
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Pripravte sa na Netradičné cyklovanie

Už o mesiac sa uskutoční aj otvorenie piešťanskej cyklistickej sezóny, podujatím Sĺňavské cyklovanie, ktoré je naplánované na sobotu 30 Rampage City. apríla. Pozostávať bude z karnevalu zamaskovaných bicyklov a časovky týchto bicyklov na 1000 metrov. Vrámci akcie sa uskutoční aj krst PPZ-tky 인스타 일괄 다운로드.

Neváhajte a vymýšľajte ako pretvoríte svoj bicykel aby ste sa mohli zúčastniť jedinečného „karnevalu“ raw prequel. Fantázii sa medze nekladú, môžete svojho tátoša premeniť na zviera, znázorniť ním nejaké povolanie, alebo spraviť niečo úplne iné, zábavné či šialené, aby ste potešili seba i ďalších účastníkov a divákov na podujatí 스모토리 다운로드. Netradičné, zaujímavé, zakamuflované bicykle budú mať možnosť zúčastniť sa taktiež sprievodu pri príležitosti otvorenia letnej kúpeľnej sezóny 곰세마리 mp3 다운로드.

Ako malú inšpiráciu si pozrite nasledujúce videá a stránku s fotografiami:

http://cyklistikakrnov.rajce.idnes.cz/Cyklo_foto_-_kola_vsecho_druhu/

[youtube width=“450″ height=“300″]http://www.youtube.com/watch?v=M0qxk750DPc[/youtube]

[youtube width=“450″ height=“300″]http://www.youtube.com/watch?v=RIRtigSr3Xk[/youtube]

[youtube width=“450″ height=“300″]http://www.youtube.com/watch?v=L-tw4vHxiCU[/youtube]

Autor: db

REKLAMA