Connect with us

Aktuality

Objednávajte PPZtky a súťažte o desať, ktoré budú zdarma

Published

on

Reklama
Reklama

Prvé bicykle majú od minulého víkendu Piešťanské poznávacie značky (PPZ). Jedným zo šťastlivcov, ktorý sa už môže popýšiť nielen novým bicyklom, ale aj novou značkou, je Edo Kučkovský. Značky si doposiaľ registrovalo 130 záujemcov.

[singlepic id=11436 w=320 h=240 float=left]Už v prvý aprílový týždeň bude na stránkach www.slnava-piestany.sk a aj na našom portáli www.pnky.sk zverejnený kalendár, kde sa dozviete aktuálne informácie o zľavách a akciách vyplývajúcich z vlastníctva PPZ-tky. Pre všetkých nových záujemcov o piešťanské značky pripravili nadšenci z Dina, ktorí stoja za projektom podporujúcim cyklistiku, cestovný ruch a spriaznené prevádzky, súťaž o desať značiek zdarma. Stačí ak si od [singlepic id=11437 w=320 h=240 float=right]utorka 22. marca do piatku 25. marca objednáte svoju PPZ-tku na adrese info@slnava-piestany.sk a budete zaradený do žrebovania o desať značiek zdarma, ktoré sa uskutoční v sobotu 26. marca pri príležitosti otvorenia sezóny u Dina. (Podrobné info o objednávke tu.) Môže sa tak stať, že práve vy nebudete musieť za značku platiť a získate výhody vyplývajúce z jej vlastníctva. Ak by sa na vás šťastie náhodou neusmialo, i tak za 5 eur získate zaujímavé výhody.

Pripravte sa na Netradičné cyklovanie

Už o mesiac sa uskutoční aj otvorenie piešťanskej cyklistickej sezóny, podujatím Sĺňavské cyklovanie, ktoré je naplánované na sobotu 30. apríla. Pozostávať bude z karnevalu zamaskovaných bicyklov a časovky týchto bicyklov na 1000 metrov. Vrámci akcie sa uskutoční aj krst PPZ-tky.

Reklama

Neváhajte a vymýšľajte ako pretvoríte svoj bicykel aby ste sa mohli zúčastniť jedinečného „karnevalu“. Fantázii sa medze nekladú, môžete svojho tátoša premeniť na zviera, znázorniť ním nejaké povolanie, alebo spraviť niečo úplne iné, zábavné či šialené, aby ste potešili seba i ďalších účastníkov a divákov na podujatí. Netradičné, zaujímavé, zakamuflované bicykle budú mať možnosť zúčastniť sa taktiež sprievodu pri príležitosti otvorenia letnej kúpeľnej sezóny.

Ako malú inšpiráciu si pozrite nasledujúce videá a stránku s fotografiami:

http://cyklistikakrnov.rajce.idnes.cz/Cyklo_foto_-_kola_vsecho_druhu/

[youtube width=“450″ height=“300″]http://www.youtube.com/watch?v=M0qxk750DPc[/youtube]

[youtube width=“450″ height=“300″]http://www.youtube.com/watch?v=RIRtigSr3Xk[/youtube]

[youtube width=“450″ height=“300″]http://www.youtube.com/watch?v=L-tw4vHxiCU[/youtube]

Autor: db

Populárne články